Ekonomista Peter Schiff wyjaśnia, dlaczego spodziewa się, że bitcoin upadnie wraz z nasileniem się recesji – ostrzega „nie kupuj tej kropli” – Bitcoin News

Ekonomista i badacz złota Peter Schiff dokonał strasznych prognoz dotyczących kryptowalut, zwłaszcza bitcoina i eteru. „Potrzeba sprzedaży bitcoinów w celu opłacenia rachunków będzie się tylko pogłębiać w miarę pogłębiania się recesji” – wyjaśnił, dodając, że bitcoin może spaść do 20 000 USD, podczas gdy poziom eteru spadnie do 1000 USD.

Peter Schiff dzieli się perspektywami na przyszłość Bitcoina, Etheru i Kryptowalut

Peter Schiff, główny ekonomista i główny strateg w Euro Pacific Capital i założyciel Schiffgold, dokonał pewnych słabych prognoz dotyczących bitcoina, eteru i ogólnie rynku kryptowalut.

Sobotni wpis na Twitterze:

Wygląda na to, że Bitcoin wkrótce spadnie do 20 000 $, a Ethereum do 1000 $… nie kupuj tak nisko. Stracisz dużo pieniędzy.

Schiff wyjaśnił również w kilku tweetach w niedzielę: „W związku ze wzrostem cen żywności i energii wielu entuzjastów bitcoina będzie zmuszonych do sprzedaży, aby pokryć koszty. Sklepy spożywcze i stacje benzynowe nie akceptują bitcoina”.

Ekonomista zauważył: „Kiedy bitcoin rozbił się podczas Covid, nie było komu sprzedawać. Ceny konsumenckie były znacznie niższe, a Hodlerowie otrzymywali czeki stymulacyjne”.

Schiff podkreślił:

Potrzeba sprzedaży bitcoinów w celu opłacenia rachunków tylko się pogorszy, gdy recesja się pogłębi, a wielu Hodlerów straci pracę, zwłaszcza ci pracujący dla wkrótce zbankrutowanych firm blockchain.

„Jeśli zmienią się warunki, długoterminowi nabywcy bez wynagrodzenia będą zmuszeni do sprzedaży” – dodał.

Większość zwolenników Bitcoin nadal ignoruje wszystkie prognozy Schiffa dotyczące Bitcoin i kryptowalut, a wielu postrzega jego ponure prognozy jako sygnał kupna dla BTC.

„Prawdopodobnie najgorsza rada inwestycyjna w publicznym rejestrze” – napisał jeden z użytkowników Twittera. Inny Schiff zapytał: „Sprawdź wykresy Bitcoin lub Ethereum przez 5 lat, a następnie sprawdź złoto. Które wolałbyś trzymać? Które wolałbyś trzymać przez kolejne 5 lat?”

W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wynosi 26212,07 USD, a Ether 1373,77 USD.

READ  Po raz pierwszy od 20 lat euro i dolar amerykański są na równi

Co więcej, coraz więcej sklepów spożywczych i stacji benzynowych zaczęło akceptować bitcoin oprócz innych kryptowalut. Sheetz, podstawowa restauracja i sieć restauracji na Środkowym Atlantyku, ogłosić W maju ubiegłego roku stała się „pierwszą małą siecią sklepów, która zaakceptowała bitcoin”. Wiele sklepów spożywczych i stacji benzynowych zainstalowało również dwukierunkowe bankomaty Bitcoin, w tym wiodący sprzedawca artykułów spożywczych i paliw, K . koło.

Podczas gdy Schiff ma niedźwiedzie na bitcoinie, eterze i ogólnie na rynku kryptowalut, wiele osób jest dość upartych. BTC. Kapitał wysokiego ryzyka Tim Draper niedawno się podwoił Przewiduje wartość bitcoinów o wartości 250 000 $. Amerykański senator Ted Cruz powiedział:Niesamowicie upartyNa Bitcoin i ma cotygodniowe wydanie BTC On kupuje. Nigel Green, dyrektor generalny Devere Group, powiedział w zeszłym tygodniu, że tego oczekuje wyścigi byków Oraz „znaczne odbicie” ceny bitcoina w ostatnim kwartale tego roku.

JPMorgan powiedział w zeszłym miesiącu, że firma widzi „duży wzrost„Do Bitcoin. Globalny Bank Inwestycyjny zastąpił nieruchomości kryptowalutami jako „preferowanymi alternatywnymi aktywami”. Co więcej, niedawne badanie Deloitte wykazało, że 85% amerykańskich handlowców twierdzi Włącz płatności kryptograficzne dla nich najwyższy priorytet.

Co sądzisz o ostrzeżeniach Petera Schiffa? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Kevin, austriacki student ekonomii, znalazł Bitcoina w 2011 roku i od tego czasu jest misjonarzem. Interesuje się bezpieczeństwem Bitcoina, systemami open source, efektami sieciowymi oraz skrzyżowaniem ekonomii i kryptografii.

kredyty fotograficzne: Shutterstock, Pixabay, Wikicommons

zastrzeżenie: Ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacji lub poparcia jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com Nie świadczy porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani Spółka, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.