Elon Musk mówi, że zespół prawników Twittera powiedział mu, że naruszył umowę o zachowaniu poufności

Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, bierze udział w ceremonii otwarcia Gigafactory Tesla Shanghai w Szanghaju w Chinach, 7 stycznia 2019 r. REUTERS / Ali Song

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

14 maja (Reuters) – Elon Musk napisał na Twitterze w sobotę (TWTR.N) Zespół prawników oskarżył go o naruszenie umowy o zachowaniu poufności, ujawniając, że wielkość próbki do kontroli zautomatyzowanych użytkowników platformy mediów społecznościowych wynosiła 100.

„Dział prawny Twittera został wezwany do skargi, że naruszyłem ich umowę o zachowaniu poufności, ujawniając, że rozmiar próbki skanu bota wynosi 100!” Musk, dyrektor generalny producenta samochodów elektrycznych Tesla, napisał na Twitterze (TSLA.O).

Musk napisał w piątek na Twitterze, że jego transakcja gotówkowa o wartości 44 miliardów dolarów, mająca na celu uczynienie firmy prywatną, jest „tymczasowo wstrzymana”, podczas gdy on czeka na dane dotyczące odsetka fałszywych kont. Czytaj więcej

Powiedział, że jego zespół przetestuje „losową próbkę 100 obserwujących” na Twitterze, aby zidentyfikować boty. Jego odpowiedź na pytanie o oskarżenie wywołała Twittera.

Kiedy użytkownik poprosił Muska o „wyjaśnienie procesu filtrowania botów”, odpowiedział: „Wybrałem 100 jako liczbę dla rozmiaru próbki, ponieważ tego właśnie używa Twitter w przypadku <5% fałszywego/spamu/duplikatu konta”.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

(Sprawozdania Rachna Dhanrajani w Bengaluru); Montaż przez Cynthię Osterman i Richarda Chang

Nasze kryteria: Zasady zaufania Thomson Reuters.

READ  Elon Musk otrzymał komplementy i uczty podczas swojej podróży do Chin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *