Fani Final Fantasy XVI są zdezorientowani, ponieważ funkcja RPG wygląda dziwnie

zdjęcie: Square Enixa

Final Fantasy XVI Wyjdzie tego lata, a Square Enix właśnie wypuściło nowy zwiastun tej brutalnej fantasy RPG. Pokazując nam więcej podglądy od niej System walki w czasie rzeczywistymI Nowy towarzysz wilka i jej zrzuty ekranu Wspaniałe krajobrazywydawca zapewnił fanom prawdziwą perełkę: ściany, przez które będą musieli się przebić 40 godzin kampania.

Spójrz na to piękne. To są ikoniczne rzeczy, z którymi się utożsamiam Final Fantasy Gry: Ekscytujący moment, kiedy przeciskam swoją postać przez wąską szczelinę w skałach. Gdzie indziej lepiej jest kontemplować moją śmierć niż między dwoma nieruchomymi kamieniami? Wystarczy spojrzeć na głównego bohatera, Clive’a, który porusza się tak szybko w tę wąską szczelinę – imponujący pokaz jego atletycznej sprawności.

Dobra, dobra, już przestanę. Ale ona jest taka głupia i nie tylko ja tak myślę. Final Fantasy Fani są również zaskoczeni, gdy pokazują prawdopodobnie najmniej zabawną część współczesnych gier akcji. „Bóg wojny I Remake Final Fantasy 7 Zszokowało mnie wibrowanie w małych przestrzeniach” ćwierkanie 1 wentylator. „To taka dziwna rzecz do dzielenia się” książki ostatni. „Lubi, FF16 Zapowiada się absolutnie niesamowicie i jestem tym bardzo podekscytowany, ale… dlaczego pokazują oficjalny klip z otworem ciśnieniowym?! „

Oto dlaczego: zgodnie z maszynowym tłumaczeniem tweeta, wilczak Torgal służy jako przewodnik dla graczy, którzy nie mogą dowiedzieć się, dokąd się udać. Co jest bardzo przydatne! Zabawne jest również to, że oficjalne konto marketingowe zdecydowało się pokazać to na pęknięciu w ścianie, co jest kontrowersyjną mechaniką wśród niektórych graczy akcji, zwłaszcza że wielu zakłada, że ​​​​są to ukryte ekrany ładowania. Niektórym dziwakom się to podoba. Wiele osób nie. Może Japońscy gracze mają bardziej neutralny pogląd na te pęknięcia w ścianach, ale tak samo myślą anglojęzyczni fani Bierzemy A obszar dzień NA Oni. To są cuda World Wide Web.

READ  iPhone 14 już wkrótce: raport sugeruje datę premiery 16 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *