Film Super Mario Bros. po cichu wypuszcza dwa kolejne zwiastuny

Podczas gdy my mieliśmy dwa Świetne oficjalne zwiastuny nadchodzącego sezonu Super Mario Bros. Filmw Europie bardzo cicho wypuszczono dwie reklamy telewizyjne, w których pojawiają się nowości Zrzuty ekranu niewidoczne w żadnym z nich.

Być może jesteś osobą, która za wszelką cenę chciałaby tego uniknąć i zostawić jak najwięcej filmu dla siebie Rzeczywiste oglądanie filmów jak to możliwe. IGdybyś to był ty, odejdź, nie powinieneś był jeszcze klikać/klikać tego posta, co mogłeś mieć Spodziewali się.

Jeśli jednak nie przejmujesz się i zdajesz sobie sprawę, że będzie 90-120 minut filmu Mario i różnicę, jaką robi zobaczenie kilku sekund więcej, nie ma za co.

takie jak zauważony wcześniej Idź do NintendoTa holenderska reklama telewizyjna ma napisy, wszystkie dialogi są w języku angielskim.Trwający 31 sekund to prawie cały nowy materiał filmowy, pokazujący, jak Mario poznaje życie w Królestwie Grzybów, a zwłaszcza ich system transportu publicznego, który wygląda niesamowicie skuteczny:

Zwiastun filmu Super Mario Bros (nowe stopy!)

Chociaż to 21 sekund Hiszpańska reklama zawiera więcej rzeczy, Zarezerwowałem wczoraj scenę z wąsami Luigiego z pełnego zwiastuna Z niektórymi scenami z udziałem Mario i Peach:

Film Super Mario Bros. — spot telewizyjny (po hiszpańsku, nowy materiał z 30 listopada)

Nie wiem, ile z nich zostanie wydanych od teraz do premiery filmu w 2023 roku, ale nie może być bardzo Dużo, poza tym, jak zauważyłem powyżej, do tego czasu będziemy blisko zobaczenia dużych fragmentów filmu.

W każdym razie, jeśli przegapiłeś wczorajszy duży zwiastun – który zawierał trochę kartingu, trochę walk gladiatorów Osioł Donkey KongaTutaj możesz nadrobić zaległości i obejrzeć.

READ  Filmowanie „Wodza wojennego” Jasona Momoa zamykającego targ rolny, Hawajczycy się denerwują

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *