Finn Scully, głos Dodgersów od 67 lat, umiera w wieku 94

Opowiedział o serii ważnych wydarzeń w historii baseballu i wiedział, kiedy milczeć.

Pan Scully był przy mikrofonie w 1955 roku, kiedy Brooklyn Dodgers zdobyli swoje jedyne mistrzostwo świata, aw 1956, kiedy Don Larsen z Yankees doskonale poradził sobie z Dodgersami o mistrzostwo świata.

Kiedy Sandy Kovacs przeszedł na emeryturę wszystkich 27 graczy Chicago Cubs na stadionie Dodger 9 września 1965 roku, pan Scully przypieczętował ten moment:

Na tablicy wyników w prawym polu, o 9:46 w City of Angels w Los Angeles w Kalifornii. 29 139 osób siedzi, aby zobaczyć jedynego melonika w historii baseballu, który strzelił cztery mecze bez kontuzji ani biegu. więc cztery lata z rzędu i teraz to ukoronuje: W swojej czwartej grze idealnie do siebie pasował. A Sandy Kovacs, którego imię zawsze będzie ci przypominać o trafieniach, zrobił to szybko. Uderzył ostatnie sześć trafień z rzędu Więc kiedy jego nazwisko jest pisane wielką literą w księgach rekordów, K wyróżnia się bardziej niż OUFAX.

Kiedy 8 kwietnia 1974 w Atlancie w Atlancie przeciwko Dodgersom Hank Aaron z The Braves pobił swój 715. home run, bijąc rekord Babe Rutha, pan Scully powiedział po prostu: „Przez płot.

Następnie przeszedł na tył kabiny nadawczej, zdjął słuchawki, sączył łyk kawy i czekał, aż rozległ się ryk tłumu.

W końcu wrócił do mikrofonu: „Cóż za wspaniały moment w baseballu. Co za wspaniały moment dla Atlanty i stanu Georgia. Co za wspaniały moment dla kraju i świata. Murzyn dostaje owację na stojąco na Dalekim Południu za pobicie rekordu idola w baseballu.”

Kiedy gimnastyk Kirk Gibson wygrał mecz u siebie Dodgersów z Oakland A w meczu otwarcia Mistrzostw Świata w 1988 roku na stadionie Dodger, pan Scully powiedział: „W roku, który był tak nieprawdopodobny, stało się niemożliwe”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.