Firma zajmująca się odszkodowaniem za zamieszki policjanta nakazała innemu pracownikowi usunięcie zdjęcia kostiumu kąpielowego, z czym skontaktował się HR

Obecny pracownik Riot Games szczegółowo opisał problem najwyraźniej związany z reakcją firmy na zdjęcie udostępnione na osobistym koncie w mediach społecznościowych.

Riot Lydia, inżynier oprogramowania w Valorant W Riot Games napisał na Twitterze, że Riot wyraził swoje niezadowolenie ze zdjęcia kostiumu kąpielowego, które inny pracownik opublikował w mediach społecznościowych, powodując, że zrobili to zdjęcie.

W kolejnym tweecie wskazała, że ​​członek HR Riot skontaktował się z nią, aby omówić ten problem. Riot musi jeszcze publicznie zająć się kontrowersją, która szybko rozprzestrzeniła się na kilka platform mediów społecznościowych. Lydia zauważa w oryginalnym tweecie, że wydaje się, że istnieje polityka, która uniemożliwia pracownikom narzekanie na takie problemy.

Wczoraj, Raport Axios Wyjaśnienie, że pozew Riot Games o dyskryminację ze względu na płeć na początku 2018 roku, który miał zostać uregulowany na 100 milionów dolarów, został zatwierdzony przez kalifornijskiego sędziego. Jak wyszczególniono w komunikacie prasowym Kiedy ugoda została uzgodniona w zeszłym rokuPracownicy Riot zidentyfikowani jako kobiety, które pracowały dla firmy w okresie od listopada 2014 r. do grudnia 2021 r., mają prawo do łącznej kwoty 80 mln USD, z czego 20 mln USD przeznaczono na wydatki prawne.

Niezależna organizacja zewnętrzna będzie również monitorować Riot, aby zapewnić wdrożenie zmian. Sąd w Kalifornii będzie kontynuował następujące kroki w miarę upływu roku.

To rozliczenie następuje Oryginalna propozycja ugody w wysokości 10 milionów USD W 2019 r. zostało to odrzucone przez kalifornijski Departament Sprawiedliwego Zatrudnienia i Mieszkalnictwa. Uzyskany dokument Los Angeles Times Wyszczególnienie, że pracownicy, którzy są ofiarami dyskryminacji ze względu na płeć, mogą otrzymać do 400 milionów dolarów.

READ  Dow ponownie spada, a akcje nadal spadają w 2022 r.

Dot Esports zwróciło się o komentarz do Riot Lydii i Riot Games.

Aktualizacja 23.07.22 20:46 CESTRzecznik Riot przedstawił oficjalny komentarz na temat sytuacji w Dot Esports, a także wyjaśnił, że to nie Riot Lydia opublikowała zdjęcie tego stroju kąpielowego:

„Niestety, tweet, do którego się odwołuje, zawierał nieprawdziwe informacje na temat wewnętrznej polityki Riot. Nie ma absolutnie nic, co mogłoby uniemożliwić uczestnikom zamieszek zgłoszenie swoich obaw, jeśli uznają, że dany strój jest obraźliwy. W rzeczywistości chcemy i zachęcamy uczestników zamieszek do zwrócenia na to uwagi zespół ds. zasobów.Musimy zwrócić uwagę na wszelkie obawy, jakie mogą mieć w związku z ich środowiskiem pracy, aby można je było jak najszybciej zbadać.

Podobnie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju treści w mediach społecznościowych, zachęcamy chuliganów do zgłaszania treści, które mogą budzić obawy. W takich przypadkach możemy podjąć działania, jeśli treść narusza nasze zasady lub jest sprzeczna z wartościami naszej firmy, aby zapewnić bezpieczne i otwarte miejsce pracy Riot.

Trudno jest ustalić ogólną zasadę dotyczącą tego, co jest, a co nie jest dozwolone w mediach społecznościowych – jest wiele kontekstu i niuansów, które należy wziąć pod uwagę w każdym indywidualnym przypadku – ale zapewniam, że nie ma wyraźnej polityki zakazującej publikowania zdjęć bikini Lub ogólnie zdjęcia strojów kąpielowych. Po prostu oczekujemy od wszystkich uczestników zamieszek właściwego osądu i rozważenia kontekstu podczas publikowania, a ponadto mamy konta, które zawierają słowo „Riot” w nazwie użytkownika, są regularnie używane do komunikacji związanej z Riot lub są używane do komunikowania się z innymi członkami Riot zgodnie z wyższymi standardami niż konta czysto osobiste.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *