Florida DC Patrick Toney wyjeżdża do NFL; Źródła: Gators podpisują kontrakt z Austinem Armstrongiem

Na mniej niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem wiosennych treningów główny trener Florydy, Billy Napier, szuka nowego koordynatora obrony, a Patrick Toney zmierza do Arizona Cardinals, źródło programowe potwierdzone przez Athletic w środę. Jako pierwszy poinformował o tym ESPN. Oto, co powinieneś wiedzieć:

32-letni Tony był jednym z młodszych koordynatorów Power 5 podczas swojego jedynego sezonu na Florydzie, po tym, jak służył pod Napierem przez cztery sezony w Luizjanie.

Oczekuje się, że Alabama, trener linebackerów, Austin Armstrong, stanie się nową stolicą Florydy, powiedziało źródło programowe The Athletic w środę. Matt Zenitz z On3 Sports jako pierwszy ogłosił tę wiadomość.

Pomimo tego, że został uznany za ucznia, obrona Tony’ego na Florydzie w 2022 roku przeszła wyboistą zmianę, zajmując 87. miejsce pod względem dozwolonych punktów (28,8), 103 jardów na mecz (5,92) i 129 w trzecich przystankach (49,71 procent).

Tony nadzorował zespół bezpieczeństwa Gators, grupę, która ma się podzielić na trzech pierwszaków w 2023 roku. Mocno rozważał klasę rekrutacyjną, która wylądowała, w tym siedmiu z 300 najlepszych rekrutów defensywnych, w tym trzech obrońców.

Natychmiastowa analiza sportowa:

Co strata oznacza dla Florydy?

Czas nie jest jednak idealny, ponieważ aligatory są ustawione na wiosenną próbę otwartą 4 marca. Oznacza to, że następca Tony’ego powinien szybko rozpocząć stabilizację systemu. Pozytywem, dla którego Napier zatrudnia, jest to, że większość obrony SEC działa teraz z bazy pięciu DB, naprzemiennie między frontami 3-3 i 4-2. Tak więc aligatory prawdopodobnie nie przejdą wielu zmian w schemacie.

READ  Seria meczów Steelers vs Browns, kursy: eksperci NFL publikują czwartkowy mecz piłki nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *