Forrest Damon Deacons QP Sam Hartmann budzi się za granicą na czas nieokreślony z powodu choroby niezwiązanej z piłką nożną

Wake Forest będzie bez początkowego pomocnika Sama Hartmana Szkoła ogłosiła w środę „Przez dłuższy czas” z powodu problemu niezwiązanego z piłką nożną.

Według szkoły po wtorkowym treningu Hartmann zwrócił się o pomoc medyczną do stanu niezwiązanego z piłką nożną. Szczegóły sprawy zostały utajnione ze względu na ograniczenia prywatności. Personel medyczny przeprowadził testy na Hartmannie i zdecydował, że należy go wykluczyć z zawodów na czas nieokreślony.

„Wtorek był frustrujący, ale jestem bardzo wdzięczny naszemu personelowi medycznemu oraz doktorowi Chrisowi Milesowi i Nilsowi Fleetowi za pozostanie ze mną przez cały ten proces” – powiedział Hartmann w oświadczeniu wydanym przez szkołę. „Nie mogę się doczekać ataku na ten proces rehabilitacji i doceniam wsparcie, jakie otrzymałem od mojej rodziny, kolegów z drużyny i trenerów”.

Trzyletni debiutant, Hartmann poprowadził Wake’a do tytułu ACC Atlantic Division w zeszłym sezonie i wygrał Gator Bowl nad Rutgers, rzucając na 4228 jardów i wykonując łącznie 50 przyłożeń.

Hartmann zaczynał jako student pierwszego roku w Wake w 2018 roku, zanim doznał kontuzji pod koniec sezonu. Następnie Jimmy Newman przejął dowodzenie i zajmował stanowisko przez większą część 2019 roku. Hartmann odzyskał pierwszą pracę w 2020 roku i od tego czasu wykonał 65 przyłożeń w 23 meczach.

– Sam Hartman jest prawdziwym ucieleśnieniem lidera i jest jednym z najlepszych, jakich miałem przyjemność trenować – powiedział trener Dave Clawson. „Sam był bardzo skoncentrowany na poprawie wyników swoich kolegów z drużyny przez całą przerwę i pomaganiu naszemu programowi w osiąganiu wspaniałych rzeczy na boisku. Poza tym jest niesamowitą osobą w społeczności i klasie. Nie możemy się doczekać, aż Sam jak najszybciej wrócić na boisko. W międzyczasie Sam i jego rodzina mogą cieszyć się pełnym wsparciem naszego sztabu szkoleniowego i programem jego powrotu do zdrowia”.

READ  Wyścig o tytuł Premier League powrócił, ale Manchester City ma przewagę

Z Hartmannem, studentem IV roku Michael Kern Oczekuje się, że rozgrywający przejmie pozycję. Kern pojawił się w zaledwie trzech meczach w zeszłym sezonie, wykonując 2 z 5 podań na 67 jardów.

Hartmannowi pozostał jeszcze rok do kwalifikowalności i chociaż wielokrotnie powtarzał, że raczej nie wróci do 2023 roku, zostawił otwarte drzwi, jeśli pojawią się nieprzewidziane okoliczności.

„Mój wzrok jest ustawiony”, powiedział Hartmann w lipcu. „Aby się tym teraz martwić, jaki jest sens? To może być najlepsza opcja… ale jestem podekscytowana, że ​​mam ją przygotowaną do następnego rozdziału i naprawdę da się ją polubić w tym roku”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *