GameStop, Seagen, Virgin Galactic i nie tylko

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

Jim Stop (GME) — GameStop wzrósł o 7,8% na rynku pierwotnym po tym, jak sprzedawca gier wideo ogłosił podział akcji 4 do 1. Handel na podstawie kursu hash rozpocznie się 22 lipca.

podpisać (SGEN) – Seagen zyskał 4,5% w obrocie przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak The Wall Street Journal poinformował, że kupiec (MRK) prowadzi zaawansowane rozmowy na temat przejęcia firmy biotechnologicznej za ponad 200 dolarów za akcję, czyli około 40 miliardów dolarów.

Galaktyka Panny (SPCE) — Akcje firmy zajmującej się turystyką kosmiczną wzrosły o 3,7% w aktywności przed wprowadzeniem na rynek, po ogłoszeniu partnerstwa z Boeing (BA) budować statki-matki, które wznoszą statki rakietowe Virgin.

Biologia południka (VIVO) — Producent zestawów do testów diagnostycznych zgodził się na zakup przez konsorcjum składające się z koreańskiej firmy diagnostycznej SD Biosensor i koreańskiej firmy private equity SJL Partners za 34 USD za akcję w gotówce, czyli około 1,5 miliarda USD.

łóżko kąpiel z tyłu (BBBY) – Bed Bath & Beyond podskoczył o 6% na rynku pierwotnym po ujawnieniu kilku zakupów poufnych. Tymczasowy dyrektor generalny Sue Goff kupił 50 000 akcji sprzedawcy sprzętu AGD, podczas gdy członkowie zarządu Harriet Edelman i Jeff Kirwan kupili 10 000 akcji.

Bostoński Niedźwiedź (SAM) – Rating Boston Beer został obniżony do „wykonującego segmentu” z „wybitny” w RBC Capital Markets, który oczekuje, że browar Sam Adams Beer i Truly hard seltzer ponownie ograniczą wskazówki dotyczące wolumenu.

Helena z Troi (HELE) – Firma zajmująca się opieką zdrowotną i kosmetyczną odnotowała skorygowany zysk kwartalny w wysokości 2,41 USD na akcję, przekraczając konsensus szacowany na 2,16 USD, przy przychodach również przekraczających oczekiwania analityków. Jednak firma odnotowała spowolnienie popytu w niektórych swoich kategoriach, ponieważ konsumenci zmienili wzorce wydatków, aby poradzić sobie z inflacją i obniżyli swoją całoroczną prognozę. Akcje spadły o 6,7% na rynku pierwotnym.

READ  Najnowsze wiadomości giełdowe dzisiaj: Bitcoin i Ethereum były wyższe, podczas gdy Dogecoin był niższy. Podatek od osób prawnych od wykupu akcji w 2023 r. może kosztować firmy miliardy.

China EV Makers – Udziały producentów samochodów elektrycznych w Chinach wzrosły po tym, jak urzędnicy rządowi powiedzieli, że rozważą przedłużenie ulgi podatkowej dla kupujących samochody elektryczne. Lee Otto (LI) wzrósł o 1% w supermarketach, z Nowy (NIO) o 1,5% i Exping (XPEV) podskoczył o 3,3%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *