Giełdy rosną po godzinach: NVDA, SNOW i AEO

Logo NVIDIA widoczne w siedzibie firmy w Santa Clara w Kalifornii w maju 2022 r.

nvidia | za pośrednictwem Reutera

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po godzinach.

Nvidia – Akcje Nvidii wzrosły o 19% w rozszerzonym obrocie. Producent układów scalonych podał lepsze niż oczekiwano prognozy dotyczące przychodów w drugim kwartale fiskalnym, jednocześnie odnotowując lepsze wyniki finansowe przy najwyższych i najniższych zarobkach w pierwszym kwartale fiskalnym. W tym roku zapasy już się podwoiły.

Płatek śniegu – Płatek śniegu spadł o 11% po godzinach. Według StreetAccount firma zajmująca się przetwarzaniem w chmurze przedstawiła słabsze niż oczekiwano prognozy przychodów w drugim kwartale. Według Refinitiv Snowflake przebił oczekiwania analityków dotyczące zysków i przychodów w pierwszym kwartale.

Akcje American Eagle Outfitters spadły o 15% po tym, jak American Eagle Outfitters poinformowało, że spodziewa się, że przychody w drugim kwartale spadną jednocyfrowo, zamiast wzrosnąć o 1,6%, zgodnie z konsensusem prognozy Refinitiv. Sprzedawca odzieży odnotował mieszany kwartał, z zyskiem na akcję zgodnym z szacunkami, podczas gdy przychody przewyższyły oczekiwania.

Zgadywać? Akcje wzrosły o 3% po tym, jak firma odzieżowa podniosła dywidendę, zwiększyła całoroczne zyski i prognozy dotyczące przychodów.

elf Beauty Akcje elf Beauty wzrosły o 10% w przedłużonym obrocie. Firma kosmetyczna ogłosiła wyniki finansowe za czwarty kwartał, które przekroczyły oczekiwania co do zysku netto. Firma odnotowała skorygowany zysk w wysokości 42 centów na akcję przy przychodach w wysokości 187 mln USD. Analitycy ankietowani przez Refinitiv prognozowali zysk w wysokości 20 centów na akcję przy przychodach w wysokości 156 milionów dolarów.

READ  Adani China powraca z noworocznego handlu CSI 300 w Nowej Zelandii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *