Globalna rejestracja wstępna Uncharted Waters Origin jest już dostępna

gry liniowe otworzył Rejestracja wstępna dla globalnej wersji Darmowa gra Piaskownica morska RPG Pochodzenie nieznanych wódktóry zostanie uruchomiony dla komputer przez parowy I podłogaI iOS przez App Store i Android przez aplikacje Google W pierwszym kwartale 2023 r.

Pochodzenie nieznanych wód Po raz pierwszy został wystrzelony w Korei Południowej 23 sierpnia 2022 r.

Oto przegląd gry za pośrednictwem LINE Games:

Opracowany przez przedmiot— firma deweloperska LINE Game — i Gry Koei TecmoI Pochodzenie nieznanych wód Jest to żeglarska gra RPG typu sandbox, w której gracze mogą cieszyć się handlem, Przygoda i zawartość bitew osadzona w XVI wieku Age of Discovery i upamiętniająca 30 lat spuścizny Koei Tecmo Niezbadane wody Serie.

Aby zapewnić graczom bardziej wciągające wrażenia niż kiedykolwiek wcześniej, Pochodzenie nieznanych wód Wykorzystuje duże dane ze świata rzeczywistego, takie jak kierunek wiatru, prądy, fale i ich prędkość. Zbudowana z grafiką 4K z Unreal Engine 4, gra przedstawia słynne postacie z historii świata i otaczające je szczegóły na ilustracjach 2D i modelach 3D.

Ponad 104 w pełni zaaranżowane utwory, w tym oryginalne utwory YoKo Kanno, zwiększają wciągające wrażenia. Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w Korei Południowej, Uncharted Waters Origin zdobył cztery nagrody podczas Korea Game Awards 2022, w tym główną nagrodę, najlepszy scenariusz i kategorię dźwięku.

Od dzisiaj do 20 lutego zainteresowani gracze mogą dokonać wstępnej rejestracji Pochodzenie nieznanych wód na swojej stronie głównej. Wszyscy wstępnie zarejestrowani gracze zostaną nagrodzeni różnymi przedmiotami, w tym statkami, materiałami do budowy statków i wyposażeniem, które mogą pomóc przyspieszyć wczesny start.

Obejrzyj nowy zestaw zwiastunów poniżej.

Przyczepa przed rejestracją

angielski

język japoński

tradycyjne chińskie

angielski

język japoński

tradycyjne chińskie

Nieznane odkrycie: Morze Śródziemne

angielski

READ  Random: Oto spojrzenie na kolekcję retro gier wideo Masahiro Sakurai

język japoński

tradycyjne chińskie

Podgląd zawartości: Bitwa

angielski

język japoński

tradycyjne chińskie

Podgląd treści: Handel

angielski

język japoński

tradycyjne chińskie

Podgląd treści: Podróż

angielski

język japoński

tradycyjne chińskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *