Glover Teixeira unika poważnych kontuzji w walce z Jamahalem Hillem na UFC 283

Rio de Janeiro – Koniczyna Teixeira Pokazał wielkie serce w tym, co skończyło się walką o emeryturę Wzgórze Jamahal w UFC 283Upadł w sobotę wieczorem w Brazylii, ale ostatecznie uniknął poważnych obrażeń.

43-letni weteran przegrał jednogłośną decyzję w Rio de Janeiro po brutalnej 232-biegowej porażce z rąk Hilla. Znaczące strajkiAle jakoś udało mu się przetrwać pięć rund i zagrozić rywalowi w parterze w ostatnich minutach.

Wieloletni menedżer Teixeiry, Jorge Guimarães, powiedział MMA Fighting, że podczas 25-minutowej walki były „tylko przerwy”.

„Ma małą kontuzję na nosie, ale sprawdzi to, kiedy wróci do Connecticut, ale poza tym jest świetny” – powiedział Guimaraes. „On [in hospital] Jakiś czas, ale leczenie tam było fantastyczne.

Były mistrz UFC ogłosił zakończenie kariery w MMA. Podczas wywiadu po walce ujawnił, że skupi się teraz na treningu mistrza wagi średniej UFC. Alex Pereira i wiele innych.

Po 33 zawodowych zwycięstwach w 42 walkach, Teixeira odłożył rękawice Jana Błachowicza, Quintona Jacksona, Ryana Badera, Antoniego Smitha, Rashada Evansa, Diego Santosa I Jareda Cannoniera.

READ  Turecka lira znów ładuje się po antydolarowym planie Erdogana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.