Google wycofuje aplikację YouTube Go na Androida — Best Life

Jeśli jesteś Posiadaj AndroidaNie jesteś tam sam, prawie 3 miliony ludzi Korzystanie z urządzeń z systemem Android na całym świecie. System operacyjny (OS) dla tych urządzeń był Własne i eksploatowane Przez Google od 2005 roku, kiedy to przejęła startup stojący za Androidem i przepisała system operacyjny od podstaw. Ale od tego czasu gigant technologiczny nie przestał wprowadzać zmian w Androidzie. Tylko w zeszłym roku Google miał Zaktualizuj ich politykę płatności Aby zaostrzyć wymagania dotyczące usług rozliczeniowych dla twórców aplikacji, a także ogłosił już plany Zmień protokoły prywatności dla urządzeń z systemem Android. Teraz użytkownicy Androida są bliscy utraty jednej usługi z powodu kolejnej zmiany giganta technologicznego. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, z czego zrezygnować w nadchodzących miesiącach, jeśli masz Androida.

Przeczytaj to dalej: Google właśnie wydał kolejne pilne ostrzeżenie dla wszystkich użytkowników Androida.

walka o akcje

Wiele zmian wprowadzonych przez Google nie było bezpłatnych dla użytkowników Androida. Dzięki niedawnej aktualizacji zasad płatności wiele firm ograniczyło i usunęło niektóre funkcje w swoich aplikacjach na Androida, prawdopodobnie w celu zachowania pełnych przychodów. 1 kwietnia Amazon przestań pozwalać The Verge poinformował, że użytkownicy audiobooków kupują tytuły audiobooków za pomocą karty kredytowej lub debetowej w aplikacji na Androida. Niedługo potem, 4 kwietnia, Barnes & Noble powiadomił kupujących, że nie będą mogli kupować cyfrowych książek ani innych treści w aplikacji Nook na Androida. A ostatnio Hulu usuń opcję Aby użytkownicy mogli utworzyć nowe konto lub rozpocząć nowy bezpłatny okres próbny w aplikacji na Androida i Android TV.

Ktoś trzymający smartfon z Androidem
walka o akcje

W kolejnej zmianie właśnie potwierdzono, że Google zabije jedną ze swoich aplikacji na Androida w 2022 roku. Gigant technologiczny jest pozbyć się tego Aplikacja YouTube Go, zgodnie z ogłoszeniem YouTube z 2 maja w Pomocy Google. Aplikacja zacznie się zamykać w sierpniu, chociaż nie ustalono dokładnej daty, kiedy dostęp zostanie całkowicie zamknięty. Ale jak wspomniał blog z wiadomościami technicznymi, GAX jest przeznaczony dla użytkowników Androida, którzy: Nie został jeszcze pobrany Aplikacja YouTube Go nie jest już dostępna w sklepie Google Play.

READ  Overwatch 2 „rozczarowujące wrażenia z uruchomienia”

Aby uzyskać więcej wiadomości technicznych bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej, Zapisz się do naszego codziennego biuletynu.

walka o akcje

Wprowadzony po raz pierwszy w sklepie Google Play w 2016 r., YouTube Go został zaprojektowany jako sposób, aby użytkownicy Androida mogli uzyskać dostęp do platformy wideo, nawet gdy „w lokalizacjach, w których łączność, szybkość transmisji danych i tani sprzęt uniemożliwiły nam zapewnienie najlepszej jakości przede wszystkim z aplikacją YouTube”.

Jednak jako uproszczona wersja głównej aplikacji YouTube, jej funkcje zostały ograniczone, w szczególności nie pozwalając użytkownikom Androida na „komentowanie, publikowanie, tworzenie treści i używanie ciemnego motywu”. Ona też ma Nie są aktualizowane Od października 2021 r. według 9to5Google. Mimo to YouTube Go wciąż ma ponad 500 milionów instalacji – więc ci użytkownicy mogą być zbulwersowani najnowszym ogłoszeniem.

YouTube TV
walka o akcje

Użytkownicy Androida nie będą musieli całkowicie korzystać z YouTube, gdy YouTube Go zostanie oficjalnie wycofany. Zamiast tego Google radzi, aby przejść do innego źródła. „Aby uzyskać dostęp do YouTube, zalecamy użytkownikom YouTube Go zainstalowanie głównej aplikacji YouTube lub odwiedzenie youtube.com w swoich przeglądarkach” — powiedziała firma.

Zgodnie z zapowiedzią, YouTube ulepsza główną aplikację na Androida, aby rozwiązać niektóre problemy, dla których aplikacja YouTube Go została początkowo stworzona, takie jak lepsza wydajność w niektórych środowiskach i ogólnie lepsze wrażenia użytkownika.

„W szczególności poprawiliśmy wydajność urządzeń klasy podstawowej lub tych, które oglądają YouTube w wolniejszych sieciach” – powiedział YouTube w ogłoszeniu. „Tworzymy również dodatkowe opcje kontroli użytkowników, które pomagają zmniejszyć zużycie danych mobilnych dla widzów z ograniczoną ilością danych, więc bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji”.

Przeczytaj to dalej: Jeśli masz Androida, od dzisiaj nie będziesz mógł tego robić.

READ  Panna młoda wkłada uszy na głowę na dzień ślubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *