Gotowe spojrzenie na to, kto utworzył pierwszy zespół

Frisco – Po serii trudnych decyzjiKowboje mają listę 53 mężczyzn.

To się zmieni w najbliższych dniach. Głębokość ataku ofensywnego może zostać wkrótce dodana. Rozgrywający Copper Rush, Cornback CJ Goodwin, Kicker Brett Maher Długi lucjan Jake McQuaide nie został uwzględniony w tym pierwszym wydaniu, ale oczekuje się, że w jakiś sposób zostaną ponownie podpisany.

Te ponowne podpisy niekoniecznie znajdą się na liście. Na przykład Maher prawdopodobnie dołączy do sztabu szkoleniowego i awansuje 10 września w otwierającym sezon 11 września przeciwko Tampa Bay Buccaneers.

szeroka przyszłość James Waszyngton (stopy) i lewy sprzęt Tyrone Smith (ścięgno podkolanowe) zostanie umieszczone w rezerwie kontuzjowanej w tym tygodniu.

Oto pierwsze 53. KaVontae Turpin, Dennis Houston, tight end Peytona Hendershota i Markquese Bell safety to niezdecydowani gracze, którzy stworzyli pierwszy skład NFL. Ogólnie grupa składa się z 24 zawodników w ataku, 28 w obronie i jednego specjalisty.

Rozgrywający (1)

Kaczka Prescott

Rywalizacja o rozgrywającego rezerwy zakończyła się tam, gdzie się zaczęła: Rush jest na drugim miejscu, Will Greer na trzecim. Gdyby Cowboys woleli Greera od Rusha, nie naraziliby Greera na system zwolnień z NFL, tak jak we wtorkowym cięciu. . Rush unika ustępstw, ponieważ ma za sobą co najmniej cztery sezony w lidze. Szukaj go, aby niedługo dołączył do 53, ale zespół będzie również uważnie oceniał rozgrywających z NFL, tylko dlatego, że są dostępni. W zeszłym roku to był Greer.

bieganie do tyłu (3)

Ezechiel ElliotTony Pollard Rico Doodle

Właściciel Davis, nielegalny nowicjusz z Florydy, włożył tutaj odważny wysiłek. Ale Kowboje zawsze woleli Dowdle, którego doświadczenie w specjalnych zespołach jest przerwą. Dallas może zacząć gromadzić swój sztab szkoleniowy w środę. Davis byłby priorytetowym dodatkiem, gdyby żaden zespół nie żądał od niego ustępstw.

READ  USMNT walczy z Anglią do bezbramkowego remisu w meczu Pucharu Świata

szeroka przyszłość (8)

panie jagnięA Michael GallupNoah Brown, Jalen Tolbert, James Washington, Dennis Houston, Simi Vihoku, Kafontay Turpin

Gallup unika rozpoczynania sezonu na rezerwie/fizycznie niezdolny do występów, co uniemożliwiłoby mu treningi lub grę przez pierwsze cztery tygodnie. Oczekuje się, że Lamb i Brown poprowadzą grupę witryn w ofensywnych okazjach przeciwko hakerom.

wąski koniec (3)

Dalton SchultzJake Ferguson, Peyton Hendershot

The Cowboys zasługują na uznanie za odbudowanie głębi na tej stronie. Ferguson i Hendershot rzucają wibracje na młodego Schultza i Blake’a Garwina, uzupełniając się na boisku, gdy zbliżają się do niego. Sean McKeown (kolano) jest kandydatem do treningu.

linia ofensywna (9)

Tyler Smith, Conor McGovern, Tyler Biadas, Zach MartinTerrence Steele, Tyrone Smith, Matt Farniuk, Josh Paul, Matt Waltzko

Jest plan, aby dodać głębi do sprzętu. Niezależnie od tego, czy jest to New England Patriots swing Marcus Cannon, czy ktoś inny, nadszedł czas, aby to ujawnić.

linia obronna (11)

DeMarcus Lawrence, Neville Gallimore, Osa Odighizuwa, Dorance Armstrong, Dante Fowler Jr.Chauncey Goulston Sam WilliamsQuinton Bohana, Tristan Hill, Taryl Basham, John Ridgway

The Cowboys wybrali ciężką i nośną 11. Utrzymanie tej liczby przez cały sezon jest nie tylko opłacalne, ale także zdrowie. Drużyna jest najlepiej wykwalifikowana w puli miejsc szczególnie mocno dotkniętych kontuzją w 2021 roku. Creedy Hill i Basham na solidny obóz treningowy mają siłę przetrwania.

Lenny Pakowacz (6)

Micah ParsonsLeighton Vander Esch, Anthony Barr, Gabriel Cox, Luke Gifford, Devin Harper

Zrównoważona kombinacja różnorodnych kombinacji umiejętności, młodości, doświadczenia, obrony i drużyn specjalnych

Narożnik (6)

Tryvon DiggsAnthony Brown, Jordan Lewis, Daron Bland, Kelvin Joseph, Nahshon Wright

READ  Novak Djokovic gotowy do pominięcia French Open i Wimbledonu ze względu na swoje stanowisko w sprawie szczepień, powiedział BBC w wywiadzie w aparacie

Mogłoby tu być potrzebne trochę namysłu, ale Joseph musi więcej pokazać kowbojom. Bland, debiutant w piątej rundzie, był najlepszym graczem w rogu. Wright od zeszłego sezonu bardzo się rozwinął, co dało mu szansę na dalszy rozwój.

bezpieczeństwo (5)

Jayron Kerr, właściciel Hooker, Donovan WilsonMarquis Bell, Izrael Mukwamu

Jeśli Tyler Coyle anuluje zwolnienia w środę i dołączy do sztabu szkoleniowego Cowboys, ludzie w Ford Center w The Star mogą świętować, jeśli nie załamie się w szoku. Cowell musi wzbudzić ogromne zainteresowanie ze strony zespołów potrzebujących bezpieczeństwa, ponieważ jego zestaw umiejętności nie zginie jako ktoś, kto gra na rogu niklu i uczestniczy w specjalnych zespołach w tłumie. Kowboj był tu po prostu za głęboko.

Specjaliści (1)

Brian Unger

Pro Bowler może być sam na treningu w środę, nie mając wiele czasu na złapanie, kicker, aby go złapać lub elitarnego strzelca, który ściga jego strzały. Ale Maher, McQuaid i Goodwin muszą mu wkrótce towarzyszyć.

+++

Lista cięć Dallas Cowboys: Will Grier i Cooper Rush dołączą do listy przed terminem

Więcej informacji o kowbojach z The Dallas Morning News znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.