Grimes ujawnia rzadkie zdjęcie jej i dziecka Elona Muska, Exa Dark Sideræl

Elon Musk i Grimes witają dziecko numer 2

Grimes Może mieć na rękach aspirującego miłośnika muzyki.

Piosenkarka „Zapominając” udostępniła rzadkie zdjęcie swojej córki Exa Dark Sideræl MuskKogo dzielisz ze swoim byłym? Elona Muska— Jak mała dziewczynka opiera się o książkę i zakłada różową kokardę na głowę.

Grimes skomentował Udostępnianie na Twitterze„Moja córka tańczy techno do tej wersji Birth Tragedy Nietzschego – What a Queen”.

Kto jeszcze mógłby być w ruchu 9-miesięczne dziecko? Grimes ujawnił w innym tweecie, że jej córka „ją ją kocha” Borys Brigsza O mój Boże, ona jest taka hardkorowa”, odnosząc się do niemieckiego DJ-a.

Artysta „Genesis” Odsłonięty marzec 2022 że prywatnie powitała Exę przez surogatkę w grudniu 2021 roku. Zanim jednak Grimes zdążyła sama przekazać tę wiadomość, noworodek wygłosił przemówienie, płacząc w innym pokoju podczas osobistego wywiadu z matką. Targowisko próżności.

– Jej pełne imię to Exa Dark Sideræl Musk – powiedział Grimes. Targowisko próżności. Exa jest odniesieniem do terminu superkomputer exaFLOPS (zdolność do wykonywania 1 trylionów operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę).Ciemność tymczasem jest „niewiadomą”. Ludzie się tego boją, ale tak naprawdę jest to brak fotonów. Ciemna materia to najpiękniejszy sekret naszego wszechświata.”

READ  Aquaman i Shazam! Zmiana daty premiery sequel - The Hollywood Reporter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.