Gry PS Plus Extra, Premium na PS5 i PS4 zapowiedziane na październik 2022 r.

Zdjęcie: Push Square

Sony ogłosiło 23 nowe PS Plus Gry zbliżają się do PS Plus Extra A PS Plus Premium Warstwy. Towarzyszą trio PS Plus podstawowy Tytuły już dostępne, w tym Hot Wheels uwolnione (PS5, PS4), Niesprawiedliwość 2 (PS4) i za gorące (PS4). Pamiętaj, że możesz znaleźć pełną listę Wszystkie gry na PS Plus przez link.

Skład jest następujący:

PS Plus Extra

PS Plus Premium

To w sumie 23 gry na dwóch poziomach, co nie jest czymś, na co warto wąchać — chociaż wątpimy, aby subskrybenci PS Plus Premium mogli poczuć brak zmiany, biorąc pod uwagę, że nigdy więcej nie ma klasyków na PS1, PS2 i PSP. Jednak wszystkie gry będą dostępne do pobrania – a właściwie Strumień Jeśli zapisujesz się do najwyższej kategorii – od wtorku 18 października 2022 r.

Należy zauważyć, że Assassin’s Creed Chronicles: India, Assassin’s Creed Chronicles: Russia i Assassin’s Creed Syndicate będą dostępne tylko na PS4. Ten ostatni ma jednak pewne problemy z wydajnością ze wsteczną kompatybilnością z PS5 Ubisoft wskazał, że szuka rozwiązania.

Mimo to ogólnie powiedzielibyśmy, że jest to całkiem solidny miesiąc dla PS Plus Extra, chociaż, jak wspomnieliśmy powyżej, jest to trochę rozczarowujące dla członków PS Plus Premium. Jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia, uważamy, że Dragon Quest XI S jest absolutnie niezbędny, jeśli jesteś fanem JRPG: „Dragon Quest XI S tylko ugruntował naszą opinię, że jest to jedna z najlepszych japońskich gier RPG wszech czasów” w recenzja 9/10.

Assassin’s Creed Odyssey, Teraz działa w 60 klatkach na sekundę z kompatybilnością wsteczną z PS5to kolejny tytuł, który gorąco polecamy: „Dzięki pętli rozgrywki, która nigdy nie przestaje dawać, odtworzenie starożytnej Grecji przez firmę Ubisoft jest niezwykłym wyczynem i pod pewnymi względami prawdziwym krokiem naprzód w projektowaniu gier w otwartym świecie”, powiedzieliśmy na Nasza recenzja to 8/10.

READ  Jak chronić się przed złodziejami iPhone'a, którzy uniemożliwiają korzystanie z własnego urządzenia

Chociaż nie wszystkim się to podobało, otrzymaliśmy również wielkie pochwały dla The Medium, gdy w końcu zostało wydane na PS5: „The Medium to bez wątpienia świetna gra grozy”, pisaliśmy w Nasza recenzja to 8/10. „Dla fanów gatunku ta gra jest łatwa do rekomendacji”. I chociaż mogą być krytykowane PS Plus Premium, tak naprawdę nie można się pomylić z żadną z gier Yakuza.

Czy jest więc coś na tej liście, w co zagracie 18 października? Jak zawsze, daj nam znać, co przykuło Twoją uwagę w sekcji komentarzy poniżej – i koniecznie sprawdź naszą pełną listę Wszystkie gry na PS Plus Regularnie, aby otrzymywać najnowsze informacje o kategoriach subskrypcji Sony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *