Gwiazdy „Teda Lasso” przygotowują się do pożegnania, gdy Apple Series kręci ostatnie odcinki sezonu 3 i prawdopodobnie finał – Ostateczny termin

rzucać + Apple TV’s Ted Lasso Przedstawia trzeci sezon, który uważany jest za ostatnią część nagrodzonej Emmy serii multi, a oni nie są gotowi się pożegnać.

Producent wykonawczy i gwiazda Brett Goldstein ujawnił w zeszłym miesiącu Finał trzeciego sezonu zostanie napisany jako finał serii. „Piszemy to w ten sposób” – powiedział Sunday Times. „Planowano być trzy.” Wielokrotne powtarzanie tego stwierdzenia jest współtwórcą Jason SudeikisBrendan Hunt i Bill Lawrence. Lawrence powiedział termin W październiku „powiedzieliśmy, że ta seria będzie miała tylko trzy sezony”. Apple nie potwierdziło, że seria zakończy się w sezonie 3.

(LR) Cola BokiniJeremy Swift, Sam Richardson, Hannah WaddinghamJames Lance, Christo Fernandez, Świątynia Juno, Brett Goldstein, Tweep szaleństwoSarah Niles i Phil Dunster
GT

Hannah Waddingham powiedziała w wywiadzie dla Deadline w poniedziałek wieczorem o godz Ted Lasso Wydarzenie FYC w Los Angeles.

Dodała: „Britt i ja rozmawialiśmy [saying goodbye] Wcześniej trochę zaprzeczaliśmy, ale spodziewaliśmy się tego, ponieważ słowo wyszło w tym samym czasie. To jest jak długa i powolna żałoba. Kocham jej mężczyznę. Jest dziewczyną – moją dziewczyną – obok której chodzę i służę. Wiem, że to brzmi dramatycznie, ale tak właśnie się czuję. Czuję, że przedziera się przez mój krwiobieg i nie jestem gotowy, aby już z nim nie chodzić”.

Waddingham ujawniła, że ​​nie sądzi, aby producent wykonawczy i gwiazda Jason Sudeikis, który gra honorowego trenera piłki nożnej, naprawdę zakończył komedię po trzech udanych sezonach – i fani też tego nie zrobią.

„Myślałem, że Jason będzie popychany i popychany [to keep going]Powiedziała. „Jestem załamany, że wniosła tak wiele do mojego życia. Jason też ma – niezliczoną ilość. Zmienił moje życie. Zmienił sposób, w jaki postrzegam ludzi. „

Waddingham, która w 2021 roku zdobyła nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym, nie mówiła o tym, co czeka Rebeccę, ale wyśmiewała się z nadchodzącego zwrotu.

„Kiedy znów widzimy Rebeccę, jest szefową osła” – powiedział dumnie Waddingham. „Jest stuprocentową suką, a potem jeszcze trochę. Jest tam, bo chce być i jest zmiana, która moim zdaniem była bardzo potrzebna. Prowadzi grupę facetów i chce dla nich jak najlepiej”.

Kontynuowała: „Jeśli chodzi o jej życie osobiste, jak zwykle jest pyszny bałagan. To jest życie, prawda? Wszystko nigdy nie zostało posortowane”.

Jimoh, który w serialu gra gwiazdę piłki nożnej, Sama Obisanię, również był analfabetą, jeśli chodzi o to, czy Sam i Rebecca będą nadal spotykać się w nowym sezonie.

„Nie mogę ci nic o tym powiedzieć! Nowy nominowany do nagrody Emmy powiedział ze śmiechem. ” Mogę tylko powiedzieć, że w tym sezonie wchodzimy trochę w życie miłosne Sama i będzie to bardzo ekscytujące dla ludzi. zobacz, jak to wszystko się rozwija i dokąd zmierza. Zobaczysz, jak wygląda jego związek z Rebeccą i w co się przeradza. Będzie naprawdę fajnie, bez względu na to, po której stronie płotu jesteś, niezależnie od tego, czy jesteś fanem TedBecca czy SamBecca. Dla wszystkich bohaterów będzie naprawdę ciekawa decyzja.”

Ted Lasso

Tweep Jammoh i Cola Bokini
GT

W finale drugiego sezonu Sam znajduje miejsce do pracy, które ma nadzieję przekształcić w nigeryjską restaurację, a z kolei nigeryjscy imigranci i inni nierodowici londyńczycy czują, że do niego należą.

„Najpierw znajdziesz się w tym kraju, znajdziesz swoją rodzinę w tym nowym kraju, a następnie znajdziesz swoją społeczność, abyś mógł zacząć zakorzenić się w swoim nowym zatwierdzonym domu. To jest historia imigranta” – powiedział. „Sam jest teraz inwestuje w biznes, mając nadzieję, że przyjmie w nim ludzi. W drugim sezonie Sam mówi o tym, że nie dostał odpowiedniego nigeryjskiego jedzenia, odkąd tu przybył, więc zrobił to miejsce dla siebie i w ten sposób zwiąże się z powrotem tutaj. Chce, aby inni Nigeryjczycy w Londynie znaleźli restaurację i znaleźli się tam. Naprawdę poznałem historię Sama, ponieważ jest to moja historia, a także historia mojego ojca”.

Dodał: „Sam również znajdzie wyzwania, gdy spróbuje wystartować z restauracji. To nie będzie płynne żeglowanie. Sam zrobi kilka rzeczy i będą miały konsekwencje dla jego działań zarówno w dobry, jak i zły sposób. Nie każdy pozwoli ten nowy dzieciak ma być otwarcie polityczny. Przychodzą z konsekwencjami i nie wszyscy zareagują jak Ted. „I zespół.

Podobnie jak Waddingham, Jimoh również stara się odejść od serialu i postaci, która zmieniła bieg jego życia.

„Czuję Sama Obisanię w każdym calu mojej istoty” – powiedział. „Naprawdę poznaję tę postać, marzył o graniu. Podczas tej trzysezonowej podróży byłem w stanie zrozumieć go jako osobę. Mogę teraz grać nim we śnie. Bardzo trudno byłoby się z nim pożegnać Chciałabym, żeby było ich więcej, człowieku, tak. Naprawdę. Jest tyle historii do opowiedzenia. Trzymamy kciuki, że musimy to zrobić. Kto wie, jak to wygląda? Może wrócimy po wakacjach? Myślę, że będzie dużo łez, kiedy będziemy musieli wypowiedzieć ostatnie słowa”.

Dla Bokinniego droczy się ze swoją postacią, kapitanem Isaacem McAdoo, gdy „próbuje zrozumieć, co to znaczy być liderem”, gdy serial powraca. „Radzi sobie z odpowiedzialnością i presją i stara się traktować to wszystko poważnie” – powiedział.

Dodano informację o pożegnaniu z Ted Lasso„Przygotowuję się tak bardzo, jak tylko mogę. Zawsze podejmowałem tę pracę, dzień po dniu. Lubię jeździć. Praca nad tym programem pomogła mi trochę urosnąć. Ted LassoMiałem 26 lat, a niedługo skończę 30. Przeszedłem z chłopca do bycia facetem, jak Isaac. Byłem z nim na wycieczce. Opuszczę eksperyment z nowym zrozumieniem cierpliwości i. Znaczenie słuchania. Słuchanie jest kluczem”.

READ  Spoiler na temat byłego mistrza ROH TV Shane Taylora na profesjonalnym ringu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *