Handel Baker Mayfield: Robbie Anderson odnosi się do wcześniejszych komentarzy na temat nowego rozgrywającego

NowyJuż teraz możesz posłuchać artykułów Fox News!

Karolina Panthers Po tym, jak zespół zgodził się na przejęcie rozgrywającego z Cleveland Browns, skrzydłowy Robbie Anderson wycofał się, mówiąc, że ma problem z Bakerem Mayfieldem.

Domniemany problem Andersona z Mayfieldem powrócił po wymianie handlowej między Browns a Panthers. Kiedy pojawiły się pierwsze plotki o lampartach Zainteresowanie Mayfield Na początku tego roku Anderson skomentował „Nieeeee” na koncie fanów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

Robbie Anderson nr 11 z Carolina Panthers reaguje po złapaniu w drugiej połowie meczu przeciwko Tampa Bay Buccaneers na stadionie Bank of America 26 grudnia 2021 r. W Charlotte w Północnej Karolinie.
(Jared C. Tilton/Getty Images)

Szeroki odbiornik opublikował na Twitterze klip ze swoimi komentarzami na temat Mayfielda i Sama Darnolda. Napisał, że nie ma problemu ze swoim nowym zespołem i że ludzie powinni przestać próbować „malować tę narrację”.

„Powiedziałem to, co powiedziałem” – powiedział Anderson w czerwcu, zapytany o komentarz. „To moje myślenie na głos, moje myśli. Po prostu staram się być dobrym kolegą z drużyny dla mojego rozgrywającego [Sam Darnold]. Otóż ​​to. W pewien sposób staram się chronić faceta, który jest ćwierć mnie. Otóż ​​to.”

Browns zgadzają się na wymianę Packera Mayfielda na Panthers

Robbie Anderson nr 11 z Carolina Panthers ogląda mecz z Miami Dolphins na Hard Rock Stadium 28 listopada 2021 roku w Miami Gardens na Florydzie.

Robbie Anderson nr 11 z Carolina Panthers ogląda mecz z Miami Dolphins na Hard Rock Stadium 28 listopada 2021 roku w Miami Gardens na Florydzie.
(Cliff Hawkins/Getty Images)

Mayfield spędził cztery sezony z Browns. Przewodniczył Cleveland do zwycięstwa w play-off W 2020 roku. Było to pierwsze zwycięstwo Brownsów w play-off od sezonu 1994. Był to pierwszy występ Cleveland w play-off od 2002 roku i pierwszy zwycięski sezon od 2007 roku.

Jego sezon 2021 był bałaganem, ponieważ walczył o grę przez kontuzje. W 14 meczach miał 3010 jardów podań, 17 podań przy przyziemieniu i 13 przechwytów.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Carolina przeszła 5-12 w zeszłym sezonie i skończyła jako ostatnia w NFC South. Zespół zajął 29. miejsce w zdobytych punktach i 30. w zdobytych punktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *