Handheld Logitech G Cloud o wartości 350 USD pojawi się w październiku

Logitech Hosting nie Dzisiaj jest wydarzenie, który ujawnia kilka nowych produktów dla graczy i streamerów. Szczegóły jednego z nich wyciekły na stronie zamówienia w przedsprzedaży Komputer podręczny Logitech G Cloud Gaming wszedł Amazon mieszka w Kanadzie Trochę wcześniej. Firma oficjalnie wprowadziła na rynek urządzenie.

Zgodnie z wykazem było Znaleziony przez Lbabinza Na Twitterze urządzenie przenośne Cloud Gaming pojawi się 18 października i będzie kosztować 400 CAD. Z drugiej strony materiały prasowe Logitecha mówią, że produkt zostanie wysłany w przyszłym miesiącu. System zrobi Dostępne na Amazon w USA, który kosztuje 350 USD lub 300 USD w przypadku zamówienia w przedsprzedaży. To dość drogie w przypadku dedykowanego urządzenia przenośnego do gier w chmurze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Nintendo Switch OLED kosztuje tyle samo (i może zostać złamane w celu uruchomienia usług gier w chmurze).

Komputer podręczny Logitech G Cloud Gaming

Logitech

Specyfikacje i projekt Dopasuj do ujawnionych szczegółów Od końca sierpnia. Siedmiocalowy, 450-nitowy ekran dotykowy może przesyłać strumieniowo gry w rozdzielczości 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę. Urządzenie podręczne to dostosowany tablet z systemem Android w jednostce sterującej, który oferuje dotykowe sprzężenie zwrotne, sterowanie żyroskopem i przyciski, które można ponownie przypisywać. Ma wejścia, których można się spodziewać, w tym T-pad, przyciski twarzy, podwójne drążki, zderzaki i wyzwalacze, a także przyciski opcji, przycisk G i przycisk Home po obu stronach.

Ponieważ głównie przesyłasz strumieniowo gry, urządzenie przenośne do gier w chmurze nie potrzebuje dużej mocy obliczeniowej. Jest to jeden z powodów, dla których Logitech był w stanie utrzymać wagę do 463 gramów, czyli nieco ponad funta. Dla porównania, Nintendo Switch waży 0,88 funta (398 gramów), gdy dołączone są Joy-Cons. Platforma Steam Waży około 1,5 funta (669 gramów).

Urządzenie działa na ośmiordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 720G. Ma 4 GB pamięci RAM LPDDR4x i 64 GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą gniazda microSD. Logitech twierdzi, że bateria działa do 12 godzin na jednym ładowaniu. W przypadku przerwy w zasilaniu kabel USB-C naładuje się w pełni w około 2,5 godziny.

READ  Zakupy samochodowe w weekend Dnia Pamięci „jest dość ciemne”

Są głośniki stereo i mikrofon stereo z eliminacją echa i eliminacją szumów. Dodatkowo urządzenie obsługuje Bluetooth 5.1 i USB-C oraz na szczęście gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Komputer podręczny Logitech G Cloud Gaming

Logitech

Logitech i Tencent (współtwórcy urządzenia) współpracowali z Microsoftem i Nvidią, aby zapewnić natywne wsparcie. Gry w chmurze Xbox I GeForce Now. Możesz użyć Połączenie parowe Aplikacja do zdalnego grania w gry z komputera, podczas gdy aplikacja Xbox obsługuje grę zdalną z konsol. Logitech zauważa, że ​​użytkownicy będą mogli pobierać aplikacje ze sklepu Google Play. Możesz więc uzyskać dostęp do takich rzeczy jak Google Stadia I Amazonka Lunaa także aplikacje społecznościowe, gry na Androida i usługi strumieniowego przesyłania wideo, takie jak YouTube i Netflix (możesz korzystać z urządzenia w trybie tabletu).

Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech Gaming, powiedział w oświadczeniu: „Chcieliśmy stworzyć urządzenie zoptymalizowane do gier w chmurze, co oznacza precyzyjne sterowanie – jak wysokiej klasy kontroler Xbox – duży ekran HD , niesamowita żywotność baterii i lekka konstrukcja, dzięki czemu gracze mogą grać w dowolnym miejscu.

AKTUALIZACJA 12:12 ET: Dodano więcej szczegółów firmy Logitech.

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są starannie dobierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależny od naszej firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *