Harmonogram futbolu uniwersyteckiego, mecze 2022: co oglądać w czwartym tygodniu, kanały telewizyjne, godziny rozpoczęcia meczów sobotnich

Jest ostatnia sobota września, co oznacza, że ​​ważne mecze konferencyjne są w harmonogramie futbolu szkolnego na czwarty tydzień. numer 20 Floryda Udaje się do Rocky Top, aby zmierzyć się z 11. Tennessee SEC na CBS Game of the Week bierze udział w ogromnej rywalizacji na SEC East, która pozwoli określić stan procesu odbudowy obu drużyn.

Gdzie indziej numer 5 Clemson Udajesz się w drogę pod numer 21 Wake Forest W środku popołudnia EST. Tygrysy nie były aż tak imponujące w trzech meczach, ale zwycięstwo nad demonicznymi diakonami byłoby pewnym sygnałem, że załoga Dabo Swinneya może się zmierzyć.

SEC West walczy późno w nocy między nr 10 Arkansas i numer 23 Teksas A&M Wieczorem Wielka Dziesiątka również zostanie przechylona w podziale krzyżowym między nimi Wisconsin i numer 3 stan Ohio.

W całym kraju będzie pracowita sobota. Jest to przydatny przewodnik dla widza, który pomoże Ci poruszać się po wydarzeniu. Wszystkie czasy są orientalne.

najlepsze gry

nr 5 Clemson w Wake Forest nr 21 – południe na ABC, fuboTV (Wypróbuj za darmo): Ta główna gra ACC Atlantic będzie wspaniałą dekadą stylów. Obrona Tygrysów – zwłaszcza na pierwszym planie – jest naładowana, podczas gdy Demoniczni Diakoni przyspieszają, atak Sluggish Network jest równie niebezpieczny jak jakikolwiek inny atak League. Zwycięzca tej przewagi będzie miał ogromną przewagę w wyścigu o tytuł dywizji.

nr 20 Florida w 11 Tennessee – 15:30 na CBS, CBSsports.comA Aplikacja CBS Sports: Rywalizacja faktycznie oznacza w tym roku coś wielkiego nie tylko dla SEC, ale dla całego świata futbolu uniwersyteckiego. Anthony Richardson z Gators walczył w powietrzu, ale to może się zmienić, jeśli przerodzi się to w rzuty karne i będzie musiał nadążyć za przyspieszającym atakiem Volunteers prowadzonym przez kandydata Heisman Trophy Hendona Hookera w środku.

READ  Antoine Davis z Detroit Mercy, 22. najlepszy strzelec w historii koszykówki uniwersyteckiej, wejdzie na portal transferowy

numer 22 Teksas w Texas Tech – 15:30 na ESPN, fuboTV (Wypróbuj za darmo): Ta poważna walka w stanie jest już wielką sprawą w wyścigu o tytuł Big 12, ale ta fabuła została złożona w czwartek, kiedy okazało się, że gwiazdor rozgrywający Quinn Ewers – który został ranny w przegranej z Alabama w 2 tygodniu – Zrobisz podróż Do Lubbock w Teksasie i ubierz się. Ewers świetnie prezentował się w starciu z Karmazynowym Przypływem, zanim doznał kontuzji barku, i ciekawie będzie zobaczyć, jak trener Steve Sarkisian używa go, jeśli zobaczy boisko.

Nr 10 Arkansas vs Nr 23 Texas A&M (w Arlington w Teksasie) – 19:00 na ESPN, fuboTV (Wypróbuj za darmo): Ta rozgrywka na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie jest pełna intryg. Razorbacks mają najgorszą obronę podań w kraju (352,7 jardów na mecz), podczas gdy atak Aggies był w najlepszym razie przeciętny. Przegrany będzie walczył pod górę w SEC West do końca sezonu.

Wisconsin w No. 3 Ohio – 19:30 na ABC, fuboTV (Wypróbuj za darmo): Byłby to kontrast wzorów między dwiema dużymi siłami w podkowie. Buckeyes mogą pochwalić się masową ofensywą podań pod rywalem Heismana, CJ Stroud, a Badgers są zaprojektowane tak, aby mieć passę bójki po obu stronach piłki. Defensywny front Ohio State był nadchodzącym problemem sezonu i będzie to jego największy test w sezonie młodzieżowym.

numer 7 USC w Oregon – 21:30 w sieci Pac-12, fuboTV (Wypróbuj za darmo): A atak wysoko latających trojanów skieruje się do Corvallis w stanie Oregon, gdzie zmierzysz się z bobrami, które po cichu przeszły 3-0 i spowodowały drugi najlepszy atak Pac-12. Jeśli obrona trojanów będzie w stanie się zacieśnić, może to oznaczać, że drużyna trenera Lincolna Rileya naprawdę „wróci”.

Najlepsze z reszty

READ  Royals Trade Carlos Santana Mariners, ulepsz Vinnie Pasquantino

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *