Harmonogram play-off NFL: Scenariusze rundy dywizji z przeciwnikami przez 49 sekund w drabince NFC

Brock Purdy i 49ers awansowali do rundy NFC Divisional Playoff w sobotę, wygrywając 41-23. Nad Seattle Seahawks Aby rozpocząć Super Wild Card Weekend.

NFC nr 2 San Francisco powita swojego kolejnego przeciwnika na stadionie Levi’s w następny weekend, ale to, z kim zagrają 49ers, zależy od pozostałych wyników w grze z dziką kartą.

Jeśli New York Giants z 6. miejsca pokonają w niedzielę Minnesota Vikings z 3. miejsca, Daniel Jones & Co. ten scenariusz.

Ale jeśli Wikingowie wygrają w niedzielę, Minnesota pojedzie zamiast tego do San Francisco, a Filadelfia zagra ze zwycięzcą Dallas, Tampa Bay.

Scenariusz nr 1 przedstawia znajome sytuacje dla 49ers. W rzeczywistości pokonali Buccaneers w 14. tygodniu sezonu zasadniczego i rewanżu między kozami Oczywiście, Tom Brady i Mr. A po wyeliminowaniu Cowboys z playoffów w zeszłym roku, San Francisco prawdopodobnie byłoby więcej niż szczęśliwe, gdyby zrobiło to ponownie.

Po tym, jak 49ers pokonali Wikingów w drugim rozstawieniu pod koniec sezonu, byłoby to również wisienką na torcie, gdyby Purdy wysłał Kirka Cousinsa i spółkę do pierwszego rozstawienia.

Powiązany: NFL kibicuje na Twitterze elektryzującym posunięciem Birdie przeciwko Falcons

to trwa Pełna wydajność zespołu Aby 49ers wyeliminowali Seahawks w pierwszej rundzie. A kiedy sprawy potoczyły się po obu stronach piłki, San Francisco wydawało się nie do powstrzymania.

Teraz 49ers zbiorą całą tę energię w rundzie dywizji – bez względu na to, kto czeka.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  2022 Miami Grand Prix raport i najważniejsze informacje: Verstappen wygrywa inauguracyjne Grand Prix Miami nad Leclerc po spóźnionym dramacie Safety Car

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.