Harry i Meghan Markle będą żałować, że nie mieli dzieci wokół rodziny królewskiej

Aktualności

3 czerwca 2023 | 15:50

Royal żałuje, będą mieli niewiele.

Książę Harry i Meghan Markle będą żyć „w żalu” z powodu braku krewnych dla swoich dzieci, Archiego i Lilibet, byłego redaktora Vanity Fair, Graydona Cartera powiedział The Telegraph Friday.

„W pewnym momencie wróci, by ich prześladować” – powiedział. „Nie mają kuzynów, wujków ani ciotek, nie widują się też z dziadkami, z jednym wyjątkiem”.

73-letni Carter skrytykował również Montecito w Kalifornii, miasto, w którym wygnani członkowie rodziny królewskiej postanowili wychować swoje dzieci w luksusowej posiadłości wartej 14,6 miliona dolarów, mówiąc, że „nie ma nic, nic, nic do roboty” w tym, co nazwał „Bożą poczekalnią”. .

„To jest 40 minut jazdy od Los Angeles. Nie może być wielu dzieci, ponieważ młode rodziny nie mogą sobie na to pozwolić”.

Kanadyjski dziennikarz i długoletni nowojorczyk odniósł się również do niesławnego „pościgu samochodowego” pary przez Manhattan w zeszłym miesiącu.

Duet i ich przedstawiciele opisali mękę z 16 maja jako „prawie katastrofalną” i „nieustępliwą” nękanie paparazzi przez dwie godziny, podczas gdy oni Wrócił do mieszkania przyjaciela Po gali Women of Vision Awards w Ziegfeld Ballroom, gdzie Markle została uhonorowana przez Glorię Steinem za zaproszenie.

Carter powiedział, że oskarżenia tej pary o prześladowanie były niejasne.


Carter (po prawej) również skrytykował Sussexów za wybór mieszkania w Montecito.
Getty Images dla poczty lotniczej/Discovery Warner Bros

„Mieszkam w Nowym Jorku od 50 lat”, powiedział, „i nie możesz jechać szybciej niż 3 mile na godzinę”. Kiedy po raz pierwszy o tym przeczytałem, pomyślałem: „To nie brzmi dobrze”. „

Źródła policyjne potwierdziły po incydencie, że „w żadnym momencie nie było pościgu z dużą prędkością”, jednak dwa koła samochodu wskoczyły na chodnik, a dwóch umundurowanych policjantów poinformowało, że „prawie przegapili”, gdy paparazzi wystartowali.

READ  Platynowa Impreza Jubileuszowa: Kiedy się zaczyna i jak mogę ją obejrzeć?

Carter, który powiedział, że „nie dba” o brytyjską monarchię, przyznał w The Telegraph, że lubi oglądać dramat rodziny królewskiej.

„Uwielbiam, gdy coś im się nie udaje. Kiedy wszystko idzie dobrze, jest nudno.”


Carter zauważył, że dzieci Harry’ego i Meghan, Archie i Lilibet, „nie będą miały kuzynów do widywania”.
Obrazy Getty’ego

Ale zaoferował kilka mądrych słów słynnemu księciu Harry’emu i Markle – trzymajcie się z dala od opinii publicznej.

– Cieszą się dużym zainteresowaniem – powiedział. „Dla takich ludzi niedostępność jest największym atutem. Jeśli jesteś tam zbyt często, publiczność ma szansę się tobą znudzić.

„Myślę, że wykonali każdy zły ruch, jaki tylko możesz zrobić”.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/06/03/harry-meghan-markle-will-regret-kids-not-being-around-royals/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *