Harry Styles i Chris Pine zaprzeczają plotkom o „pluciu” wywołanym wirusowym wideo z premiery Don’t Worry Darling

przedstawiciele nie martw się, mój drogi Chris Pine twierdzi, że zarzuty, że jego partner, Harry Styles, „pluł” na niego na Festiwalu Filmowym w Wenecji, to „kompletna fabrykacja”.

W poniedziałek, 5 września, krótka, ale zagadkowa interakcja między parą na Festiwalu Filmowym w Wenecji stała się popularna w mediach społecznościowych.

Styles i Payne byli na pokazie w Wenecji nie martw się, mój drogi Z gwiazdami, w tym główną aktorką Florence Beau i reżyserką Olivią Wilde, gdy ten moment został uchwycony na wideo.

W klipie opublikowanym przez użytkownika Twittera JZMaclina Styles rzekomo „wygląda, jakby pluł” na Pine’a, gdy zajmuje przypisane mu miejsce obok aktora, który następnie patrzy na swoje kolana i przestaje klaskać.

Do wtorku, 6 września, klip otrzymał ponad 5,5 miliona wyświetleń, a wielu fanów twierdziło, że Styles „zdecydowanie to zrobił” splunął na swojego współaktora.

Inni widzowie odrzucili twierdzenie o „pluciu” i powiedzieli, że duet prawdopodobnie żartuje.

Przedstawiciel firmy Pine wydał oświadczenie, aby Ludzie,Komentarz: „To śmieszna historia – kompletna fabrykacja i wynik dziwacznej iluzji internetowej, która jest wyraźnie zwodnicza i pozwala na głupie spekulacje”.

Dodali: „Żeby było jasne, Harry Styles nie splunął na Chrisa Pine’a. Między tymi dwoma mężczyznami jest tylko szacunek, a każda sugestia jest rażącą próbą stworzenia dramatu, który po prostu nie istnieje”.

Źródło zbliżone do Styles również powiedziało niezależny Że rzekomy incydent jest „nieprawidłowy”.

Spekulacje wokół klipu prawdopodobnie były podsycane przez kontrowersje, które zalały prasę nie martw się, mój drogi , W tym kontrowersje związane z odejściem z projektu aktora Shii LaBeouf, który później został zastąpiony przez Stylesa.

Wilde twierdził, że przed premierą filmu Zwolniła LaBeouf, początkowo obsadzonego u boku Pogue’a, w 2020 roku, aby stworzyć „bezpieczne i niezawodne środowisko” na planie.mówiąc, że jego proces aktorski „nie sprzyjał duchowi”, domaga się w swoich produkcjach.

READ  Barack Obama udostępnia swoją letnią playlistę

Jednak LaBeouf, który obecnie czeka na proces po tym, jak jego były partner, brytyjski muzyk FKA, pozwał go za „nieustanne nadużycia”, zaprzeczył, że został zwolniony. wysłano różnorodny Film, który, jak twierdził, otrzymał od Wilde’a, który: Pokazuje ją, prosząc go, by nie opuszczał projektu.

Tuż po konferencji prasowej Festiwalu Filmowego w Wenecji nie martw się, mój drogiAlex Reitman zapewnił, że „próbował właśnie zadać Olivii Wilde pytanie o Shia LaBeouf” na konferencji, ale „festiwal mi nie pozwolił”.

Najwyraźniej organizatorzy festiwalu wskazali, że pytanie Ritmana zostało już „odpowiedziane” w ramach Komentarze Wilde’a na temat rzekomego sporu z PughKto przegapił konferencję prasową.

wiadomości, które Pugh nie weźmie udziału w sesji przyszedł w środku Doniesienia o kłótni między nią a Wilde Trwa to od początku tego roku.

The Midsmar 26-letnia aktorka chodziła po czerwonym dywanie podczas premiery filmu, gdzie miała być.

Możesz czytać niezależnyrecenzja nie martw się, mój drogi tutaj.

Ta historia została zaktualizowana we wtorek, 6 września, w celu uwzględnienia odpowiedzi od przedstawiciela Pine i źródła zbliżonego do Styles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *