Hazard Kruków przynosi odwrotny skutek, gdy Billy wygrywają finał | NFL

Tyler Bass strzelił gola z boiska z 21 jardów w ostatnim meczu meczu, a Josh Allen zebrał Buffalo Bills z 17-punktowego opóźnienia, by pokonać drużynę. Baltimore kruki 20-23 w niedzielę.

Z remisem na poziomie 20 w ostatniej kwarcie, Kruki (2-2) zajęły drugie miejsce w jednomilowej passie Buffalo. Dwie kolejne rundy nie dotarły do ​​strefy mety, Baltimore zdecydował się na czwarte miejsce.

Lamar Jackson musiał się trochę szarpać, po czym rzucił podanie do strefy końcowej przechwycone przez Jordana Boyera, aby wylądować na 4:09 przed końcem – fatalny wynik dla Kruków, ponieważ oznaczał, że rachunki (3-1) nie zostały przypięte tak głęboko, jakby podążali za niekompletnym.

Stamtąd Allen po cichu poprowadził Buffalo w pole bramkowe, ograniczając powrót swojej drużyny z opóźnienia 20-3 pod koniec drugiej kwarty. To był drugi mecz z rzędu, w którym Baltimore stracił dużą przewagę. Miami odrobiło straty po spadku o 21 punktów w czwartym kwartale, by pokonać Kruki 42-38 dwa tygodnie temu.

Allen rzucił na 213 jardów z przyłożeniem i przechwytem, ​​a Jackson podał na 144 jardy z przyziemieniem i dwoma przechwytami. Mecz All-Stars nie spełnił swojego potencjału w deszczowy dzień w pobliżu zatoki Chesapeake. Jackson i Allen odnieśli swoje zwykłe uszkodzenia nóg, ale w dużej mierze ograniczyli się do krótkiego ukończenia.

Jacksonville Jaguary 21-29 Philadelphia Eagles

Miles Sanders pobiegł na 134 jardy i dwa przyłożenia, Jalen Hurts rzucił na 204 jardy i pobiegł na wynik, a Eagles zepsuły powrót byłego trenera Douga Pedersona do Filadelfii, wygrywając 29-21 nad Jacksonville Jaguars.

Sanders poprowadził atak Orłów (4:0), który rzucił się na 210 jardów przeciwko jednej z najsilniejszych defensyw w lidze. Trevor Lawrence rzucił na 174 jardy i dwa przyłożenia do Jamala Agnew. Lawrence został wyeliminowany ze swojej pozycji w ostatniej rundzie meczu, który przesądził o zwycięstwie Orłów. Był to jeden z czterech holdingów, które rozgrywający stracił na drugim roku.

Arizona Cardinals 26-16 Carolina Panthers

READ  New Orleans Saints, bezpieczeństwo Terrana Mathieu zgadza się na kontrakt

Killer Murray rzucił na 207 jardów i dwa przyłożenia, jedno dodało doskok i Arizona Cardinals pokonali kolejną słabą pierwszą połowę, by pokonać Carolina Panthers.

Obrona Cardinals sfrustrowała Bakera Mayfielda, co doprowadziło do trzech zwrotów w klasyfikacji generalnej nr 1 w 2018 roku – co doprowadziło do buczenia kibiców gospodarzy w czwartej kwarcie. Mayfield ponownie walczył o Pantery (1-3).

Seattle Seahawks 48-45 Detroit Lions

Gino Smith dwukrotnie rzucił przyłożenie i pobiegł po wynik w pierwszym inningu, a Seattle Seahawks pokonało Detroit Lions.

Seahawks (2-2) zostali zatrzymani na trzecim miejscu pod koniec trzeciej kwarty, ale zegar gry Ford Field nie był ustawiony prawidłowo. Seattle wykorzystało drugą szansę i zdezorganizowaną obronę Detroit na 36-jardowym przyziemieniu Rashada Penny’ego na trzecim i 16 miejscu, otwierając prowadzenie 38-23.

TJ Hockenson miał osiem przyjęć i osiągnął swój szczyt w swojej karierze, zdobywając 179 jardów i dwa przyłożenia, z których drugie pomogło Lwom (1-3) wycofać się w trzech z wynikiem 5:26 przed końcem. Smith wybrał Detroit na następnym torze, który zakończył się tym, że Penny spadła 41 jardów na trzecie i piąte miejsce. Penny ukończyła 151 jardów na 17 buggy. Czwarte podanie Jareda Goffa trafiło do Justina Jacksona przed 1:06 z lewej strony, ponownie zmniejszając różnicę do trzech. Nadzieje na powrót Lwów skończyły się, gdy Seattle odzyskało uderzenie z przodu i zmieniło Penny na trzecie i piąte miejsce na ich terytorium.

Denver Broncos 23-32 Las Vegas Raiders

Josh Jacobs pobiegł na 144 jardy i dwa przyłożenia, Amick Robertson wrócił na 68 jardów, a Las Vegas Raiders wygrali swój pierwszy mecz w sezonie.

Po rozpoczęciu swojego pierwszego sezonu pod wodzą trenera Josha McDanielsa z serią trzech meczów przegranych o jeden wynik, Najeźdźcy (1-3) byli w stanie zrobić wystarczająco dużo na boisku w swoim największym pośpiechu od sześciu lat i w obronie, aby się odeprzeć Russell Wilson i gracze. Broncos (2-2).

Los Angeles Ładowarki 34-24 Houston Teksas

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

Justin Herbert rzucił na 340 jardów i dwa przyłożenia, a Austin Eckler zdobył trzy gole, gdy Los Angeles Chargers wypracowali dużą wczesną przewagę i utrzymali się, by pokonać Houston Texans.

Houston zdobył 17 punktów z rzędu, aby zdobyć trzy punkty przed upływem ośmiu minut. Charger (2-2) następnie zebrał 12 gier, 84 jardy, na czele z 14-jardowym odbiornikiem Ekelera, aby odłożyć grę i poślizgnąć się w dwóch grach.

Przywódcy Waszyngtonu 10-25 Dallas Cowboys

Cooper Rush wygrał ponownie, zastępując Daka Prescotta, rzucając podanie na przyłożenie do Michaela Gallupa w swoim debiucie w 2022 roku, kiedy Dallas Cowboys pokonali kapitanów Waszyngtonu. Rush również rzucił TD do CeeDee Lamb, który poprawił się do 4-0.

Tennessee Titans 24-17 Indianapolis Colts

Derek Henry rzucił się na szczyt sezonu na 114 jardów i jedno przyłożenie, a obrona Tennessee utrzymała się późno w niedzielę, aby zachować zwycięstwo Tytanów.

Tennessee (2-2) wygrało rekord franczyzy cztery razy z rzędu i poprawiło się do 11-2 przeciwko rywalowi z AFC od 2020 roku. Indy (1-2-1) odniósł jedno zwycięstwo w ostatnich sześciu meczach i eksplodował w trzech razy późno. Szanse strzeleckie, które mogłyby zmniejszyć deficyt do mniej niż siedmiu.

Chicago Bears 12-20 nowojorskich gigantów

Daniel Jones wykonał dwa przyłożenia, zanim zranił kostkę, a Saquon Barkley ścigał się na 146 jardów i rzucał się do brutalnego ataku czasami po tym, jak obaj kontuzjowani nowojorscy rozgrywający poprowadzili Giants do zwycięstwa 20-12 nad Chicago Bears w niedzielę.

Jones strzelił na 21 i 8 jardów, Nowy Jork rzucił się na 262 jardy, a Graham Gano strzelił bramki z pola z 44 i 43 jardów, gdy Giants poprawili się do 3-1 pod wodzą debiutującego trenera Briana Dabola. To ich najlepszy start od 2011 roku, kiedy wygrali Super Bowl.

Jones i Tyrod Taylor byli kontuzjowani przez około 10 minut w drugiej połowie. Jones (8 z 13 na 71 jardów i 68 jardów szybko) doznał kontuzji kostki, gdy został zwolniony przez Jaquana Briskera pod koniec trzeciej kwarty. Taylor przeszedł do protokołu wstrząśnienia mózgu po tym, jak po raz pierwszy odepchnął go na 8:35 przed końcem.

READ  Caitlin Clark kończy karierę u siebie, gdy Iowa pokonuje Wirginię Zachodnią

Jones zakończył serię, w której Gano zakończył z 44 jardami na prowadzenie 17-12, a Barkley prowadził niespodziewany bezpośredni atak, który zakończył Gano z jego 43 jardami z 5:34 przed końcem. Jones był na boisku i stanął w kolejce jako odbiorca w tych sztukach i oddał strzały w niektórych ostatnich dostawach serialu.

New York Jets 24-20 Pittsburgh Steelers

Bryce Hall pobiegł dwa metry na 16 sekund przed końcem, a Zach Wilson i New York Jets zepsuli debiut Kenny’ego Picketta w Pittsburghu, doprowadzając ich do zwycięstwa 24:20 nad Steelers.

The Jets wygrali (2-2) w Pittsburghu tylko po raz drugi w historii franczyzy po tym, jak Wilson – który był jego pierwszym występem w sezonie – zepchnął ich z boiska późno po drugim przechwyceniu przez Picketta, który zwrócił piłkę do Nowego Jorku z 3 :42 iść.

Wilson schwytał Jets 65 jardów w 10 grach, a ostatnie dwa mecze przychodzą, gdy Hall przedziera się przez linię bramkową. Sztuka została początkowo uznana za słabą, ale została przewrócona po recenzji.

Cleveland Browns 20-23 Atlanta Falcons

De Alford przechwycił podanie Jacobiego Brissetta na mniej niż minutę przed końcem, a Atlanta Falcons utrzymało się dla Cleveland Browns.

Falcons (2-2) zepsuły powrót Cleveland do Georgii Nicka Chapa, który przebiegł 118 metrów i wylądował w towarzystwie swojej drużyny z liceum.

Bramka Yonghui Koo z 45 jardów, trzecia w meczu na 2:28 minut przed końcem, dała Sokołom prowadzenie. Brown (2-2) przekroczył 50. miejsce, ale na 3., 3. i 23. Alford odebrał podanie Brissetta przydzielone Davidowi Bellowi.