HBO Max usuwa 36 programów przed Discovery+

unia HBO Max i Discovery + To naprawdę powoduje ból Poprzez zwolnieniaA teraz ruch wpływa na niektóre oferty. w Warner Bros. Odkrycie Potwierdzony Dla mnie różnorodny Już w tym tygodniu usuwa 36 tytułów z HBO Max, przygotowując się do integracji platformy Discovery+. Większość produkcji nie jest duża, ale zawierają znane utwory HBO, takie jak Ulica Sezamkowa wersja telewizyjna Nieograniczony pokaz z Elmo Film o Peterze Dinklage Kolacja z Hervey. Kilka programów Cartoon Network wyjeżdża.

W oświadczeniu HBO Max powiedział, że treści znikną z obu usług, ponieważ pracował nad połączeniem bibliotek multimediów „razem na jednej platformie”. Dostawca nie wyjaśnił jednak ich powodów różnorodny Pamiętaj, że bezpośrednie ściąganie programów (zamiast anulowania przyszłych sezonów) pomoże HBO Max uniknąć płacenia wyższych tantiem. Warner Bros. Discovery powiedział, że w ramach fuzji firm wygeneruje oszczędności rzędu 3 miliardów dolarów.

Jak można sobie wyobrazić, przynajmniej niektórzy z dotkniętych problemem producentów nie są zadowoleni – to nie tylko obniża dochód, ale może uniemożliwić ludziom zobaczenie ich pracy, chyba że znajdą inny dom. wyspa obozów letnich Twórca Julia Pot spiczasty Niektóre z epizodów, które rozwinęły się podczas pandemii, nigdy nie ujrzą światła dziennego. Powiedziała, że ​​Warner Bros. Discovery „nie szanuje artystów”.

Miks HBO Max i Discovery+ ma wejść na rynek latem 2023 roku. Chociaż nie jest jasne, czy Warner Bros. Discovery zrezygnuje z większej liczby programów lub w inny sposób obniży koszty, ten ostatni krok nie będzie uspokajający, jeśli masz nadzieję, że Twoja ulubiona seria przeniesie się do zunifikowanej usługi.

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.