Heat vs wynik 76: Aktualizacje na żywo z playoffów NBA, gdy Miami celuje w zwycięstwo 3-0 nad gospodarzami Filadelfią

Philadelphia 76ers nie bawili się w Miami w grach 1 i 2. W drugiej rundzie wrócili 2:0 po dwóch solidnych porażkach z Heat i chcą wrócić na właściwe tory w trzecim meczu. Joel Embiid opuścił pierwsze dwa mecze z powodu wstrząsu mózgu i złamanej twarzy, ale w piątek wrócił do składu. Jego obecność obok gry u siebie powinna wzmocnić Sixers, którzy desperacko chcą wygrać. Po dwóch kwartach 76ers mają przewagę 41-34 nad Heat.

Sixers są w historii 0-13 w serii Best of Seven, kiedy przegrywają 0-2. Doc Rivers jest również 0-3 w swojej karierze, kiedy przegrał pierwsze dwie gry swojej serii Best of Seven. Tymczasem Miami ma remis 16-0, kiedy prowadzi 2-0 (12-0 pod Ericem Spoelstrą) w siedmiu meczach. The Heat pobiegł 3-11 do Filadelfii w ostatnich 14 przejazdach, co sprawdza się dla 76ers w grze 3 i 4. James Harden miał problemy z Miami, a także w ostatnim meczu po zakończeniu sezonu. Skończył z 20 punktami w grze 2, co oznacza 12. grę z rzędu, w której zdobył mniej niż 25 punktów lub więcej. Powrót Embiida będzie ogromny, ale Philly będzie również potrzebował Hardena, aby poprawić swoją grę.

Śledź poniżej wszystkie aktualizacje w czasie rzeczywistym, ponieważ Filadelfia stara się o swoje pierwsze zwycięstwo w serii przeciwko Miami.

READ  The Tampa Bay Buccaneers grają swój pierwszy mecz w sezonie zasadniczym NFL w Niemczech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.