Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku na 16-22 stycznia 2023 roku

Witamy w Twoim cotygodniowym horoskopie dla wszystkich znaków zodiaku od 16 do 22 stycznia 2023 r.

Kochani, jesteśmy w połowie stycznia, a to chyba dobrze, prawda?

Jeśli mamy uhonorować „wielkie gwiazdy” tego tygodnia, będziemy musieli narzekać na fakt, że w tym tygodniu Merkury przechodzi bezpośrednio po naszym krzyżu wstecznym do nowego roku i wita sezon Wodnika, kierując się prosto. Jesteśmy 20 dnia miesiąca. w tym tygodniu!

Podczas gdy te tranzyty dają nam pewien rodzaj wolności i komfortu, mieszczą się pomiędzy kilkoma innymi „mniej efektownymi” tranzytami, a jeden lub dwa można uznać za… ponure. Z każdym krokiem naprzód możemy ulec pokusie zostania w tyle, tak jak my sami Zaufanie zostanie wystawione na próbęNiektórzy z nas mogą nie zdać tego testu. Istnieje jednak bardzo specyficzny „ton” tygodnia, który prowadzi do sukcesu.

Chociaż możemy mieć wspaniały tydzień, dotarcie do „fajnej” części będzie miejscem pracy. Innymi słowy, ten tydzień uzmysławia nam, że wysiłek własny jest kluczem do wszystkich udanych posunięć.

Powiązany: Trzy znaki zodiaku mają największe szczęście w miłości, 15-21 stycznia 2023 r

Nic nie spada w naszych cyklach i chociaż może to nie być szczególnie trudny tydzień, ze względu na tranzyty, takie jak Księżyc w kwadraturze z Wenus, Księżyc w kwadraturze z Saturnem i Księżyc w opozycji do Marsa, nasze sukcesy utorują drogę Ciężkie lekcje.

W tym tygodniu wygramy nasze szczęście. Będziemy pracować na nasz sukces. Nie bierze się z nieba, co oznacza, że ​​wszystko musimy robić sami. Wcale nie straszna lekcja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *