Impressions of the Kotaku Trombone Champion, gra rytmiczna jest teraz na Steam

Widziałem zrzuty ekranu z Mistrz puzonu Wcześniej w tym tygodniu myślałem, że to trochę Muzyka na Wii Mimi, totalnie za mną tęskniłaś. Teraz, gdy wiem, że to prawdziwa gra sama w sobie, więc ja bardzo Cieszę się, że miałem okazję to sprawdzić.

Opracowany przez Holy Wow, Mistrz puzonu Jest obecnie dostępny na Steamie, chociaż w przygotowaniu jest również wersja na Maca. Jest to gra rytmiczna, w której grasz na puzonie i musisz poruszać myszą (i nacisnąć przycisk), aby dopasować aktualnie odtwarzaną muzykę.

Jak na grę rytmiczną jest to stosunkowo proste, ale Mistrz puzonu Nie gra o niepotrzebnej złożoności. Mistrz puzonu Jest to gra, w którą można grać, gdy chcesz się śmiać i czuć się dobrze w świecie gier wideo. A także poznawać historię muzyki w sposób, który nie jest całkowicie historyczny.

Zwiastun premierowy gry wyjaśnia prawie wszystko na ten temat:

Ogłoszenie zwiastuna mistrza puzonu

Ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że chociaż gra jest zabawna – od plagiatowanych parodii przez animacje po nadużywanie słowa „toot”, jest zabawna dla wszystkich grup wiekowych i jest rzadkością – jest też… tak dobra?

Wiele nowoczesnych gier rytmicznych naprawdę stara się być bardziej złożonymi, szybszymi i naprawdę coś wydobyć. Nowa Na stole. Ale Mistrz puzonu Chce tylko, abyś bardzo szybko poruszał myszą w górę iw dół ekranu, przytrzymując lewy przycisk (lub rozbijając klawiaturę, co jest łatwiejsze i zabawniejsze, ponieważ gra pozwala na miksowanie dowolnego klawisza z literą).

To jest to! Grałeś już w tę grę, od Oindan Dla mnie osioł kongai to jest ostatnia rzecz, która przypomina mi najbardziej, od całkowicie niepoważnej przesłanki do absurdu przebijania się przez kawałek pięknej muzyki klasycznej z najbardziej odrażającymi dźwiękami, jakie można sobie wyobrazić.

Jedyny dobry łup
GIF: Mistrz puzonu

To dobrze, bo ten system PracujeJest solidny i zabawny. Urok tutaj niekoniecznie bierze się z samej rozgrywki, ale z ciągłego humoru, który szaleńczo gra te piosenki. puzoni że postacie w stylu Mii to jedne z najzabawniejszych awatarów, jakie widziałem w grze wideo.

Chociaż gra jest obecnie dostępna na Steamie i zmierza na Maca, twórcy twierdzą, że „inne porty są możliwe, ale obecnie nie są planowane”.

READ  Reggie: przejście na Nintendo Switch będzie „dużym wyzwaniem”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.