Indian „Jersey” zbiera mieszane recenzje!

Film z gwiazdą Nani „Jersey” miał wysokie oceny, gdy został wydany w kinach w 2019 roku. Posiadali go krytycy i miłośnicy filmów. Jest to jeden z nielicznych filmów telugu, który w ostatnich latach jednogłośnie otrzymał pozytywne recenzje i wysokie oceny krytyków telugu. Nie tylko to, ale film zdobył także Narodową Nagrodę dla Najlepszego Filmu Telugu.

Film wyreżyserowany przez Gautama Tenanoriego był świadkiem wielu wyjątkowych momentów i wspaniałego występu Nani.

Teraz w kinach pojawiła się wersja filmu w języku hindi. Chociaż film został przerobiony przez oryginalnego reżysera Gowtama Tinnanuriego, nie był w stanie uzyskać ogólnie pozytywnych recenzji. Krytycy Bollywood mieli mieszane reakcje. Chociaż niektórzy chwalili ten film, najlepsi krytycy nie byli pod wrażeniem tego filmu.

Krytyk Anupama Chopra stwierdził, że nowej wersji hindi brakowało świeżości.

„Jersey jest jak wersja Xerox – tak jak oryginał, ale ma mniej kolorów, energii i ducha. Ale dla fana Nani’s Jersey takiego jak ja, ta koszulka po prostu nie jest wystarczająco świeża ani odświeżająca” – napisała w Film Companion.

Bollywood Hungama w swojej recenzji powiedział, że film jest powolny i brakuje mu świeżości, ale pochwalił występ Shahida Kapoora.

„JERSEY opiera się na wybitnym wykonaniu Shahida Kapoora, emocjonalnych momentach i wzruszającym zakończeniu”.

Saibal Chatterjee z NDTV polubił ten film i przyznał mu ocenę 2,5 / 5. Jest jednak zdania, że ​​film wymaga lepszego wykończenia.

„Części pasują wygodnie. Ale części 170-minutowego filmu, które są teraz w kinach po kilku opóźnieniach, można było zrobić z pewnym wykończeniem. Jeśli chodzi o aktorstwo, Shahid jest człowiekiem meczu” – napisał.

Shubra Gupta z Indian Express po prostu określił to jako „uczciwe, ale nijakie”.

Alert nowej aplikacji: Wszystkie aplikacje OTT i daty wydania w ramach jednej aplikacji

READ  SS Rajamouli, dyrektor programu „RRR” podpisuje umowę z CAA; Następny film Mahesha Babu – termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *