Instagram nie działa – The Verge

Jeśli masz teraz problemy z dostępem do Instagrama, nie jesteś jedyny. raporty online (DowndetektorI redditZwróć uwagę na problemy z aplikacją Meta, która wykracza poza zwykłe zdjęcia, ponieważ wiele osób widzi ekrany mówiące, że nie są zalogowane, puste posty ze zdjęciami, wiadomości „Witamy na Instagramie”, jakby mieli nowe konto lub kanał, który przestaje się ładować po kilku pierwszych zdjęciach. Wiele krawędź Pracownicy widzą podobne problemy podczas próby uzyskania dostępu do Instagrama.

W odpowiedzi na zapytanie od krawędźSeine Kim, szefowa działu komunikacji na Instagramie, powiedziała: „Rozumiemy, że niektórzy ludzie mają problemy z dostępem do Instagrama. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem normalności i przepraszamy za wszelkie niedogodności”.

Od 20:30 czasu wschodniego spadła liczba zgłoszeń problemów, ale niektórzy ludzie nadal twierdzą, że widzą dziwne wiadomości lub nie mają dostępu do niektórych funkcji. Jak dotąd Instagram nie powiedział, czy i kiedy problem powinien zostać rozwiązany.

Wygląda na to, że awaria nie jest związana z żadnym konkretnym regionem, a inne usługi nadal działają. Monitory awarii sieci NetBlocks Zauważyłem „sporadyczne” problemy z Instagramem występują na całym świecie, ale wydaje się, że nigdzie nie ma powszechnego zakazu.

Przykładowy komunikat o stanie przerwania na Instagramie
Zdjęcie: Instagram

Nie widzieliśmy też żadnego z plików Komunikaty o stanie awarii w aplikacji na Instagramie Który zaczął testować wkrótce potem Poważna awaria Facebooka w zeszłym roku Możesz informować Użytkowników o wszelkich istotnych trudnościach technicznych mających wpływ na Platformę lub jej funkcje.

Aktualizacja 26 maja, 14:52 ET: Dodane oświadczenie z Instagrama potwierdzające problemy i pracujące nad przywróceniem usługi.

Aktualizacja 26 maja o 20:44 ET: Zaktualizowano, aby zwrócić uwagę na sporadyczne uporczywe problemy.

READ  Kontrakty terminowe na akcje stabilizują się, gdy inwestorzy przygotowują się do lipcowego raportu o inflacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *