Internet traci na tym, gdy Jennifer Aniston wkracza w erę siwych włosów

Fani zawsze mieli obsesję na punkcie współczesnej ikony Jennifer Anistonzwłaszcza jeśli chodzi o jej włosy (i jej inspirującą pewność siebie!) Wszyscy chcieliśmy fryzury Rachel w latach 90. i od tego czasu śledzimy. Aniston zmieniała fryzury na przestrzeni lat dla inspiracji. A teraz prezentuje nową fryzurę: taką, która podkreśla jej wspaniałe naturalne siwe włosy!

W dniu 2 czerwca A. J ciasto Gwiazda udostępniła szpulkę na Instagramie na swojej stronie na Instagramie, ogłaszając nowy produkt, który właśnie pojawił się na jej marce do pielęgnacji włosów LolaVie. Udostępniła wideo z podpisem „Newlolavie drop 🩵👏🏼”.

Więcej od SheKnows

W filmie Aniston mówi widzom: „Hej. To jest nasz nowy zabieg Intensive Repair. Możesz go używać raz w tygodniu. Po umyciu szamponem owiń go ręcznikiem… nałóż, pozostaw, wyczesuj , zostaw w ręczniku, prześpij się.” W nim na godzinę, ile chcesz.” Dodała: „Jestem podekscytowana. Był podekscytowany!”

Nie tylko pokazuje swój nowy produkt do pielęgnacji włosów, ale także się nim popisuje Naturalne szare odrosty na filmiei ma zagorzałych fanów.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Jeden z fanów napisał: „Dobra robota, że ​​pokazałeś siwe włosy – odświeżające”, a inny dołączył, dodając: „Twój gen włosów to po prostu arcydzieło i wszyscy się z tym zgadzają”.

W poprzednim wywiadzie z wesołośćAniston mówiła o tym, że nie ma piętna, jeśli chodzi o siwe włosy i że kobiety powinny to po prostu kołysać Cokolwiek sprawia, że ​​czują się pewnie.

„Jeśli chcesz siwieć, zrób to! Jeśli nadal chcesz farbować włosy, to też świetnie. Myślę, że każdy powinien czuć się pewnie niezależnie od dokonanych wyborów, w tym naturalnego koloru lub tekstury.” „Włosy to kreatywny sposób wyrażania siebie i uwielbiam to, że Twój nastrój i energia mogą się zmieniać wraz ze zmianą fryzury, fryzury lub koloru. Obejmij to, co cię uszczęśliwi.”

READ  Król Karol III wydał pierwszą kartkę urodzinową swojego panowania

Zanim przejdziesz, kliknij Tutaj Aby zobaczyć wszystkie celebrytki, które pokazały swoje naturalne siwe włosy na czerwonym dywanie.

Jodie Foster: Słynne kobiety, które zachwycały wspaniałymi siwymi włosami na czerwonym dywanie

Jodie Foster: Słynne kobiety, które zachwycały wspaniałymi siwymi włosami na czerwonym dywanie

Najlepsze z SheKnows

Zapisz się do Biuletyn SheKnows.
Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *