IPhone pierwszej generacji z 2007 roku został sprzedany za ponad 63 000 USD

Aktualności

20 lutego 2023 | 22:57

IPhone pierwszej generacji, wciąż w fabrycznie zapieczętowanym pudełku, został sprzedany na aukcji w niedzielę za 63 356,40 USD.

Szacuje się, że cena odblokowanego iPhone’a 8 GB wyniosłaby co najmniej 50 000 USD, ale przyniosłaby więcej gotówki.

Resztki Apple zostały sprzedane za ponad 100-krotność pierwotnej ceny — 599 USD w 2007 r. — po tym, jak 27 osób złożyło oferty online za pośrednictwem aukcji LCG. Licytacja rozpoczęła się od 2500 $ i została otwarta 2 lutego.

Wtedy pierwsza wersja smartfona wyróżniała się innowacyjnym ekranem dotykowym, przeglądarką internetową i 2-megapikselowym aparatem. Konsumenci mogli wybierać między modelem z 4 GB pamięci za 499 USD lub modelem z 8 GB pamięci za 599 USD, gdy telefon trafił do sprzedaży po raz pierwszy 29 czerwca 2007 r.

Steve Jobs zaprezentował nowy produkt znany jako iPhone kilka miesięcy temu na targach w San Francisco o nazwie MacWorld. Został nagrodzony „Wynalazkiem Roku” przez magazyn Time i szybko stał się najlepiej sprzedającym się produktem Apple.

Widok galerii


iPhone został zachowany w oryginalnym zaplombowanym opakowaniu co podnosi jego wartość.


Telefon sprzedawany na aukcji był modelem z wyższej półki z większą pojemnością niż dwa wypuszczone modele pierwszej generacji.


Telefony 8 GB kosztowały 599 USD, kiedy zostały wydane w 2007 roku.


Karen Green powiedziała, że ​​nigdy nie otwierała telefonu, który dostała wcześniej, ponieważ miała wtedy nowy telefon.


Karen Green, szczęśliwa sprzedawczyni iPhone’a za 63 000 dolarów, powiedziała, że ​​dostała ten telefon w prezencie od przyjaciół, aby rozpocząć nową pracę w 2007 roku.

READ  Karty graficzne RTX 3080 Ti i 3090 Ti są w sprzedaży w Czarny piątek

Powiedziała, że ​​Green ma już jednak nowy telefon i nie chce zmieniać operatora sieci bezprzewodowej, aby aktywować iPhone’a.

I wisiał na jej półce przez 12 lat, dopóki go nie dostałem Oceniony w dziennym programie telewizyjnym „The Doctor & The Diva” w 2019 roku

„Nie chciałam wyrzucać telefonu i pomyślałam:„ To iPhone, więc nigdy nie będzie przestarzały ”- powiedziała podczas segmentu „poszukiwania skarbów” w programie.

Rzeczoznawca będący rezydentem galerii wycenił go wówczas na 5000 dolarów.

Ale w październiku Green zobaczył odblokowaną pierwszą wersję iPhone’a Sprzedano go za 39 339 USD Na poprzedniej aukcji zorganizowanej przez LCG.

ona — powiedział od środka Po tylu latach oszczędzania telefonu zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby go sprzedać, aby wesprzeć swoje nowe przedsięwzięcie biznesowe — studio tatuażu kosmetycznego w New Jersey.

„Jeśli będę mógł czekać na telefon przez kolejne 10 lat, prawdopodobnie to zrobię” – powiedział Green. „Jedynym powodem, dla którego sprzedaję ten telefon, jest to, że muszę wspierać ten biznes”.

Telefon został zakupiony przez anonimowego prywatnego nabywcę.
Załaduj więcej…

https://nypost.com/2023/02/20/first-gen-2007-iphone-sells-for-more-than-63000/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *