Jaguary, handel Panterami: Laviska Shenold, wybór drugiej rundy 2020, trafia do Karoliny

USATSI

Po dwóch sezonach w Jacksonville, Laviska Shenold Jr. zaczyna od nowa z nową serią NFL. Handlowano z szerokiego odbiorcy Jaguary chcieć Karolina PanthersCBS Sports NFL Insider Jonathan Jones Potwierdzony. Warunki transakcji nie zostały jeszcze ujawnione.

The Panthers szukali gracza, który uzupełniłby DJ Moore’a, Robby’ego Andersona, Rasharda Higginsa, Terrence’a Marshalla Jr. oraz Christiana McCaffreya, Subah Hubbarda i De’Onta Foremana. W Shenault Pantery mają 6 stóp-1, 227 funtów szerokości, która nie ma jeszcze 24 lat. Zdobywca drugiej rundy w 2020 roku (42. miejsce w ogólnej klasyfikacji), Shenold złapał 212 podań na 1219 jardów i pięć przyłożeń w swoich dwóch sezonach. w Jacksonville. W zeszłym sezonie miał 63 przyjęcia na 619 jardów, ale żadnych przyłożeń. W ciągu trzech lat spędzonych w Kolorado postawił solidne liczby, łapiąc 149 podań na 1943 jardy i 10 przyłożeń.

Headshot-obraz

Carolina ma nadzieję odwrócić losy po wygraniu w sumie 10 meczów w pierwszych dwóch sezonach Matta Rule’a jako głównego trenera. Rule uważa, że ​​były zawodnik pierwszej rundy Browns, Baker Mayfield, może zapewnić stabilizację pozycji rozgrywającego, która pozostawała w stagnacji przez ostatnie kilka lat.

Pantery zakończyły przedsezon 2022 pozytywnie, osiągając wynik 2:1 w sezonie wystawowym, a Carolina odniosła 21:0 zwycięstwo nad Buffalo Bills. Mayfield rzucił parę przyłożeń w zwycięstwie, podczas gdy obrona Karoliny była bezbramkowa dla Buffalo.

READ  Po stracie w pierwszym kwartale akcje Amazona spadły do ​​najniższego poziomu od dwóch lat - TechCrunch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.