Jak to się stało i co to znaczy?

Czarny Adam mierzy się z Hawkmanem

Czarny Adam ma wielką rozgrywkę pod koniec swoich napisów do filmu.
obrazek: Warner Bros.

Sceny kończące film o superbohaterach są zwykle jednymi z najlepiej strzeżonych tajemnic filmu. Nikt nie odważy się dyskutować ani zepsuć wspaniałej fabuły lub rozwoju fabuły, które mają miejsce po filmie, nakrywając stół na to, co ma nadejść. w Stan czarny Adam w każdym razieNie do końca tak było.

plotki o W filmie pojawia się pewna postać Zaczęło się miesiące temu. i jak Zbliża się data premiery filmu A im bliżej, możliwość stawała się coraz silniejsza. następnie, Sam Czarny AdamDwayne Johnson zaczął mówić o niej w sposób, który jej nie rozpieszczał, ale też tego nie ukrywała. Dyskusja staje się więc nie tylko tym, czym jest końcowa scena kredytowa, ale co ta scena oznacza dla przyszłości i jak to się stało. Omówiliśmy to wszystko i nie tylko.

Zdjęcie artykułu Let & # 39;  mówi o scenie Black Adam End Credits

Podczas napisów Czarny Adam Amanda Waller (Viola Davis) mówi antybohaterowi, że może pozostać na Ziemi, ale musi pozostać w Kandak City. Adam nie zgadza się i mówi, że na tej planecie nie ma nikogo, kto mógłby go powstrzymać. Waller mówi, że może porozmawiać z kimś, kto nie pochodzi z tej planety – which Kiedy z nieba spada bardzo znajomy czerwono-niebieski garnitur. To Superman, grany przez Henry’ego Cavilla, który mówi Czarnemu Adamowi, że muszą porozmawiać.

Ale, jak powiedzieliśmy, wiedzieliśmy, że to się stanie. Johnson już od jakiegoś czasu dość publicznie mówi o Supermanie. W wywiadach potwierdził nawet, że chciałby walczyć z tą postacią w nadchodzącym filmie. A Mogą To się stanie. To nie jest najciekawsza część tego wszystkiego, w każdym razie.

Superman w sądzie.

Cavill w Człowieku ze Stali
obrazek: Warner Bros.

Co jest bardziej interesujące to Jak Stało się. według Hollywoodzki reporterAni Superman, ani Cavill nie byli w planach czarny Adam Kiedy film rozpoczął produkcję. Nie minęło dużo czasu, zanim pomysł został wprowadzony na rynek, a później zlikwidowany przez ówczesnego prezesa DC Films, Waltera Hamadeha. Według handlu, Hamada „bardzo starał się przenieść stolicę poza epokę, kiedy jeden z dyrektorów, w tym przypadku, Zack Snyder, miał nadmierne wpływy i mógł rządzić całym składem przez lata”. Ale Johnson nie przyjął „nie” jako odpowiedzi. Przeszedł nad głową Hamady, zgodził się na napis i po, jak to określił, „gniewnych” negocjacjach, przypieczętował umowę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. (Warto również zauważyć, że Cavill i Johnson są reprezentowani przez tego samego reżysera, Danny’ego Garcia. Również Hamada niedawno opuścił DC Films.)

Wydaje się, że te negocjacje nie ograniczają się do tego pozoru. Jak informowaliśmy na początku tego tygodnia, producenci szukają książki do nowego filmu od Cavill Superman. Czy pojawi się czarny Adam? być niezależnym? Nie wiemy.

Cavill w czarnym garniturze

Henry Cavill w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera.
obrazek: Warner Bros.

Nie wiemy też, czy Superman Cavilla nadal będzie miał powiązania ze światem Zacka Snydera. Jedna wskazówka, że ​​może być Nie bądź w przypadku wejdź czarny Adam samą scenę. Kiedy pojawia się Superman, pojawia się bardzo subtelny muzyczny ukłon w stronę motywu Johna Williamsa z oryginału z 1978 roku Nadczłowiek Film. To nie jest temat, który pisał Hans Zimmer na 2013 rok człowiek ze stali. Porozmawiaj z io9 czarny Adam Kompozytor Lorne Balfe o wyborze, Chociaż nie wyjaśnił dokładnie, w jaki sposób dokonano selekcji, wyjaśnił, że wybór był bardzo celowy.

„Dużo zastanawiano się, dlaczego wybrano ten temat. To nie był tylko przypadkowy pomysł” – powiedział kompozytor io9. „Jest z tym związek… Każdy ma z tym coś wspólnego [that scene] Spędził sporo czasu, debatując nad tematem, który powinien zostać tam poruszony… Są powody do tego, co może się wydarzyć”.

To są zamierzone powody Wyrzucić tę nową partię filmów DC ze Snyderverse? Znowu nie wiemy. Ale wiemy, że Czarny Adam sprowadził Henry’ego Cavilla z powrotem do roli Supermana i nie było to łatwe, podobnie jak Warner Bros.Tak samo Dwayne Johnson-Zaplanuj, aby w pełni wykorzystać.

czarny Adam Teraz w kinach.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  Dlaczego kumple Kate Middleton i księcia Willa są teraz tak pełni wzlotów i upadków, mówią raporty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *