Jalen Mills ponownie podpisuje z Patriotami roczną umowę i może wrócić w bezpieczne miejsce

Po jego zwolnieniu niecały tydzień wcześniej, Patrioci ponownie podpisali kontrakt z weteranem obrońcy Jalenem Millsem.

Po podpisaniu z byłym selekcjonerem Eagles czteroletniego kontraktu o wartości 24 milionów dolarów w wolnej agencji w 2021 roku, Patrioci planowali zwolnić Millsa w ramach gambitu polegającego na zapewnieniu osłony, ale zgodnie z roczną umową utrzymują wszechstronną obronę z powrotem. do wielu raportów. Mills nie został oficjalnie zwolniony ze względu na pułap wynagrodzeń, więc poprawiony kontrakt do 6,1 miliona dolarów zastępuje jego pierwotną umowę, czyniąc go nieograniczonym wolnym agentem w 2024 roku.

Ponieważ Patriotom brakuje głębi poza narożnikiem, Mills był pełnoetatowym obrońcą Nowej Anglii przez ostatnie dwa sezony, mając wzrosty i spadki produkcji. W zeszłym sezonie Mills pozwolił na 79,2 podań w swoim zasięgu z 60% skutecznością, jednocześnie trafiając 80,1% swoich strzałów z zewnętrznego rogu. 28-latek opuścił ostatnie sześć meczów sezonu 2022 z powodu dokuczliwej kontuzji biodra. Chociaż Mills był niestabilny w narożniku, wrócił jako jedyny defensywny obrońca, który mógł grać na pozycji wymienionej na liście na wysokości sześciu stóp.

Według doniesień, Mills mógłby również przenieść się w bezpieczne miejsce w nadchodzącym sezonie, gdzie mógłby pomóc wypełnić pustkę pozostawioną przez legendę franczyzy, Devina McCourty’ego. W Filadelfii Mills był mistrzem wszystkich zawodów, rejestrując snapy w polu karnym (329), darmowe bezpieczeństwo (236) i oba punkty na rogu. Kiedy podpisał kontrakt z Pats jako wolny agent, większość oczekiwała, że ​​trener Bill Belichick wykorzysta tę wszechstronność, przesuwając Millsa po drugiej stronie boiska, aby jak najlepiej wykorzystać swój zestaw umiejętności.

Patriots będą mieli trudności ze znalezieniem czystego linebackera z inteligencją i doświadczeniem w terenie, który zastąpiłby McCourty’ego jednym zawodnikiem. Zamiast tego Mills dołącza do wyróżniającego się bezpieczeństwa Kyle’a Duggera, Adriana Phillipsa, Gabriela Peppersa i wszechstronnych nikielowych narożników Jonathana Jonesa i Milesa Bryanta, aby zastąpić McCourty’ego przez komisję. Bezpłatne bezpieczeństwo może być nadal potrzebne w projekcie. Jednak ten ruch zmniejsza potrzebę znalezienia bezpośredniego następcy McCourty’ego, co było tematem przewodnim przez cały sezon – znajdź realne opcje dla weteranów, aby nie być zmuszanym do zajmowania określonej pozycji na szczycie draftu z desperacji .

Po powrocie Millsa wydaje się, że mógłby posłużyć jako kolejna opcja do pokrycia szczytu ciasnych końców, ponieważ ma rozmiar i umiejętności osłaniania, które uwolniłyby Duggera do grania łazika, w którym może kupić drugorzędnego. zamiast biegać za przykrywką. Mills ma również pewne doświadczenie w wykonywaniu obowiązków post-safety i split safety, ale okaże się, jak niezawodny jest jako obrońca głębokiej strefy w tym systemie.

Patriots nadal trzymają się mocno w obronie, a Mills dołączył do sześciu innych wolnych agentów u siebie poza sezonem, którzy wrócili do Foxboro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *