James Corden został na krótko zabroniony wstępu do nowojorskiej restauracji Balthazar

Zawieszenie

Prześladując nowojorskich celebrytów i graczy, Balthazar na krótko zbanował komika Jamesa Cordena po tym, jak wielokrotnie skarcił personel, nazywając go „mała Christine człowieka” i „najbardziej nieprzyjemnym klientem” w restauracji Balthazara, powiedział właściciel. Data.

Keith McNally, właściciel Balthazar i innych znanych nowojorskich restauracji, powiedział na swoim koncie na Instagramie Poczta W poniedziałek powiedział, że nie jest często „86” klientami – co oznacza zakaz lub odmowę obsługi kogoś – ale Corden zdobył to po dwóch incydentach, kiedy źle traktował pracowników we francuskiej restauracji.

McNally powiedział w czerwcu, że Corden poprosił, aby kolejka drinków przyszła „w tej sekundzie”, a jego poprzednie drinki zostały przygotowane, ponieważ znalazł włos w swoim jedzeniu – po tym, jak skończył swoje danie główne. McNally powiedział, że Corden był „bardzo zły” dla menedżera.

Przy innej okazji w tym miesiącu, Corden przyszedł do restauracji z żoną na brunch i poskarżył się kelnerowi, że ma „trochę białka” w omlecie z żółtka, powiedział McNally. Danie zostało przerobione, ale wysłane z niewłaściwą stroną – frytki zamiast sałatki – co najwyraźniej było ostatnią słomką dla Cordena.

„Nie możesz wykonywać swojej pracy! „Może powinnam pójść do kuchni i sama ugotować omlet!” Kiedy Corden zbuntował się przy kelnerze, przyniesiono bezpłatne kieliszki szampana, aby „złagodzić sprawy”. Odcinek opuścił serwer „bardzo niepewny”.

James Corden opisuje opuszczenie The Late Late Show jako najtrudniejszą decyzję

Przedstawiciel Corden nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz. Menedżer w Balthazar odmówił komentarza, gdy skontaktował się telefonicznie późnym poniedziałkowym wieczorem.

Zakaz korzystania przez McNally z Cordena nie był pierwszym, kiedy wszedł na Instagram, aby uniemożliwić klientowi wejście do jednej z jego restauracji. W zeszłym roku publicznie zabroniony Redaktor magazynu Graydon Carter z Morandi, włoskiej restauracji w Nowym Jorku, po tym, jak powiedział, że Carter nie pojawił się w rezerwacji na 12 osób. (McNally powiedział wtedy, że sprowadził dodatkowych pracowników, aby upewnić się, że lunch jest „dla niego idealny”, i że Carter wracał do rezerwacji przy innych okazjach w swoich restauracjach, w tym w Balthazar).

READ  Gwyneth Paltrow wygrała sprawę o wypadek na nartach

McNally jest znany z bycia prowokatorem, przynajmniej w swoich postach na Instagramie i w obronie kontrowersyjnych celebrytów; Bronił Woody’ego Allena, swojej córki Dylan Oskarżyli go o napaść seksualną. Wśród sprzeciwu i incydentu, w którym powiedział kobiecie na Instagramie, że wygląda jak „prostytutka”, McNally Powiedzieć Daily Beast stwierdza, że ​​pomimo bycia demokratą „nienawidzę zniesienia kultury i poprawności politycznej”.

Ale późnym poniedziałkowym wieczorem McNally powiedział, że cofnął zakaz Cordena po tym, jak komik zadzwonił z przeprosinami. McNally powiedział, że „obficie przeprosił”.

„Bardzo mocno wierzę w drugą szansę” – powiedział McNally. Dodał, że „każdy, kto jest na tyle sławny, by przeprosić” jego i jego pracowników „nie zasługuje na nigdzie zakazany”.

Corden, który zyskał powszechny rozgłos dzięki klipom do „Carpool Karaoke”, jest ustawiony Odejdź Ze swojej roli gospodarza „The Late Late Show” do lata 2023, ogłosił w kwietniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *