James Harden, Sixers pogodzili się z nowym kontraktem

Największe pytanie Sixers w tym sezonie jest teraz ostateczną odpowiedzią.

James Harden zgodził się na nowy kontrakt, który zapłaci mu 33 miliony dolarów w sezonie 2022-23 i ma 35,6 miliona dolarów opcji gracza na 2023-24, źródło potwierdziło NBC Sports Philadelphia w środę wieczorem.

Adrian Wojnarowski z ESPN Sixers Hardena jako pierwsi ogłosili warunki umowy. Stało się znane, ponieważ Harden odrzucił opcję gracza o wartości 47,4 miliona dolarów Zabierze znacznie mniej niż ta liczba.

Cięcia Hardena pomogły Sixers w podpisaniu umowy z PJ Tuckerem w ramach standardowego zwolnienia dla średniego szczebla i Danuel House Jr. w przypadku zwolnienia na dwa lata. Gdyby skorzystał z tej opcji, prezes operacji koszykarskich Daryl Morey miałby trudniejsze zadanie znalezienia lepszej obsady drugoplanowej wokół Hardena i wicemistrza MVP Joela Embiida.

„Rozmawiałem z Darylem i wyjaśniłem, jak możemy się poprawić i jaka jest wartość rynkowa niektórych graczy. Powiedziałem Darylowi, aby poprawił skład, podpisał, kogo podpisze, i dał mi resztę. Harden powiedział w niedzielę Chrisowi Haynesowi z Yahoo Sports. „Tak bardzo chcę wygrać. Chcę być w grze o mistrzostwo. To wszystko, co się dla mnie liczy w tym momencie.

Sixers mieli w tym sezonie „twarde ograniczenie” na luksusowym fartuchu podatkowym o około 157 milionów dolarów, ponieważ korzystali z dwuletnich i standardowych zwolnień przejściowych. Wynagrodzenie Hardena w wysokości 33 milionów dolarów wyniosłoby dla zespołu 153,6 miliona dolarów. Dla Spotraca.

Wliczając Hardena, Sixers mają 12 graczy na w pełni gwarantowanych kontraktach NBA. Królowa Trevelin i Charles Bassey są na częściowo gwarantowanych kontraktach, podczas gdy Paul Reed i Isaiah Joe na umowach niegwarantowanych. Charlie Brown Jr. i Julian Champaign są obecnymi zawodnikami w ramach kontraktu dwukierunkowego. Niewykorzystany nowicjusz duży mężczyzna Michael Foster Jr. podpisał umowę Exhibit 10 w zeszłym tygodniu.

Drużyny NBA mogą mieć do 20 graczy w sezonie. Na początku sezonu zasadniczego musieli wyciąć 15 plus dwa w obie strony.

READ  Strzelec z lotniska w Dallas twierdzi, że jest żoną Chrisa Browna

Poniżej znajduje się przybliżony wykres głębokości dla Sixers:

Strażnik punktowy

James Harden, Wstrząsnąć Milton

Strażnik snajperski

Tyrese Maxey, De’Anthony Melton, Furkan Korkmas, Isaiah Joe, Jaden Springer, Trevelyn Quinn

Mały do ​​przodu

Tobias Harris, Danuel House Jr., Mattis Thibulle, Charlie Brown Jr., Julian Champagni

Moc do przodu

BJ Tucker, Georges Niang

Środek

Joel Embiid, Paul Reid, Charles Bassey, Michael Foster Jr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.