Janet Jackson wygląda elegancko w czerni pozując z Christianem Louboutinem na Rose Ball w Monako

MONTE CARLO, MONAKO – 08 lipca: (Nota redaktora: BEZ TABLOIDS WEB & PRINT) (LR) Christian Louboutin i Janet Jackson uczestniczą w imprezie Rose Bowl 2022 w dniu 8 lipca 2022 r. w Monte Carlo w Monako. (Zdjęcie: PLS Pool / Getty Images)

Błogosławiony Paweł / Getty

Janet Jackson Była pełna łaski podczas wizyty w Monako.

56-letnia zdobywczyni Grammy dała wcześniej olśniewający pokaz w czarnym stroju od stóp do głów Christian Siriano Jak ona i designerskie buty Christian Louboutin Weź udział w corocznym piątku Bal de la Rose (Rose Paul) w Salle des Etoiles.

Miała na sobie obcisłą czarną sukienkę do kostek z długimi rękawami, pikowanymi ramionami i krótkim trenem, który nosiła na czerwonym dywanie. Jackson dokończył stylizację czarnymi czółenkami z ćwiekami, czarną kopertówką z wężowej skóry i masywną biżuterią.

Związane z: Janet Jackson mówi, że wyda „w pewnym momencie muzykę”, ale „nie”. 1 Praca ma być mamą

Jackson dodała kolor do swojego wyglądu za pomocą gorącego różu manicure i pedicure.

The rytm narodu Artysta podzielił się wyglądem na zdjęciu na Instagramie, zbierając pochwały od Siriano, 36, za emotikonę w kształcie różowego serca. „Kocham 👀!🔥🖤” Jej siostra La Toya Jackson napisał w komentarzach.

Louboutin, 59 lat, miał na sobie różowe body w kwiaty z nadrukowaną czapką z fezu. Swój wygląd zakończył różową koszulą, brązowym krawatem i fioletowymi skórzanymi butami.

Francuski projektant był kuratorem tegorocznego Bal de la Rose pod hasłem „Powrót lat dwudziestych”. Po raz pierwszy od lat zmarły nie zaprojektował piłki Karl Lagerfeldkto w 2019 roku Zmarł w wieku 85 Powikłanie raka trzustki. Przed nami piątkowa piłka Bez wyjątku (Nesti)retrospektywna wystawa prac Louboutina potrwa do 28 sierpnia w pobliskim Forum Grimaldi.

Założony przez Księżniczka Grace W 1954 r. jej córka zorganizowała przyjęcie Rose Bowl KarolinaPrincess of Hanover, od śmierci zmarłej legendy ekranu w 1982 roku Fundacja Księżniczki Grace.

READ  Najwyraźniejsze numery kasowe Batmana i końcowe napisy końcowe

Connected Video: Zwiastun dokumentalny Janet Jackson odnosi się do skandalu Super Bowl i zarzutów Michaela Jacksona

Piątkowy bal róż był pierwszym od czasu imprezy Anulowane z powodu pandemii COVID-19 W tym roku został przesunięty z tradycyjnego marcowego terminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *