Jeff Bezos odpowiada na ankietę Elona Muska z pytaniem, czy centralę Twittera należy przekształcić w schronisko dla bezdomnych

Amazonka Założyciel Jeff Bezos odpowiedział na Twittera ankietę Elona Muska, pytając, czy siedzibę giganta mediów społecznościowych należy przekształcić w schronisko dla bezdomnych.

„Twitter zamienił kwaterę główną SF w schronisko dla bezdomnych, w którym i tak nikt się nie pojawił” – zapytał Musk w sobotę użytkownikom Twittera.

ELON MUSK kupuje udziały w Twitterze po wprowadzeniu podejścia „wolności słowa”

Siedziba Twittera jest widoczna 27 października 2021 r. w San Francisco w Kalifornii. Twitter ostatnio testuje kilka nowych funkcji swojej aplikacji mobilnej. Firma pracuje teraz nad opcją dostosowania paska nawigacyjnego Tw. (Zdjęcie: Tefun Coskun/Anadolu Agency za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Ostatnio stał się piżmem ŚwiergotNajwiększy akcjonariusz spółki ujawnił 4 kwietnia 9,2% udziałów w spółce.

Na tak zagłosowało 91,5% osób, które odpowiedziały na ankietę Muska.

„Albo zrób jakąś część”, odpowiedział Bezos. „Świetnie się spisałeś i ułatwiłeś pracę pracownikom, którzy chcą być wolontariuszami”.

ELON MUSK FLOATERS Zmień siedzibę Twittera w schronisko dla bezdomnych

Dzięki uprzejmości Amazon

Bezos, Inslee i inni dygnitarze rozmawiali z mieszkańcami tymczasowo przebywającymi w Mary’s Place Family Center. (Wiadomości z Amazonki/Lisa)

Amazon ma schronisko dla bezdomnych w swojej siedzibie w Seattle w stanie Waszyngton, które zajmuje część budynku.

Centrum rodzinne Mary’s Place w The Regrade otwierany Na początku marca 2020 roku zapewnia „schronienie i wsparcie” rodzinom doświadczającym bezdomności.

Schronisko może pomieścić do 200 osób każdej nocy i zapewnia wyżywienie osobom czasowo przebywającym w schronisku.

W obiekcie działa również przychodnia zdrowia, gabinety, pracownie komputerowe oraz bezpłatne poradnie prawne.

Marty Hartmann, dyrektor generalny Mary’s Place, powiedział, że przestrzeń ta była „zbawieniem błogosławieństwa”, ponieważ została otwarta w środku pandemii COVID-19.

Zabierz swoją firmę FOX w biegu, klikając tutaj

„To nowe schronisko, które zostało otwarte, gdy zostało otwarte, było dla nas błogosławieństwem. To nasza amazońska rodzina zdała sobie sprawę, czego potrzebujemy, zanim się o tym dowiedzieliśmy, a ta przestrzeń sprawiła, że ​​nie będziemy musieli odsyłać rodzin z powrotem do bezdomności podczas to bezprecedensowe” – napisał Hartmann „Czas próby”.

W poście na Instagramie podczas otwarcia schroniska Bezos powiedział, że pomoże to rodzinom stanąć na nogi.

„To schronisko obejmuje osiem pięter, w tym przychodnię zdrowia i kluczowe narzędzia, które pomagają potrzebującym rodzinom stanąć na nogi” – napisał Bezos. „Dzięki Mary’s Place za ich partnerstwo we wprowadzaniu tego innowacyjnego rozwiązania do życia”. Udostępnij na Instagramie Kiedy schron się otworzył.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *