Jennifer Lopez ujawnia, co doprowadziło ją do ponownego spotkania z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez ujawniła, że ​​jej mąż, Ben Affleck, jest tym, który zrobił pierwszy krok w ożywieniu ich romansu.

„Oczywiście nie próbowaliśmy wychodzić publicznie. Ale nie ignorowałem faktu, że zawsze czułem, że tam jest prawdziwa miłość, prawdziwa miłość” – piosenkarz Fogg powiedział W swoim listopadowym artykule na okładce, opublikowanym we wtorek.

Ludzie w moim życiu wiedzą, że był bardzo, bardzo wyjątkową osobą w moim życiu. Kiedy ponownie się połączyliśmy, te uczucia do mnie były nadal bardzo realne”.

Lopez, lat 53, powiedział, że Affleck, lat 50, wysłał jej e-mail za nim. Split z Ana de Armas Żeby jej powiedzieć, że kibicował jej w wywiadzie. Stamtąd rozmawiali i zaczęli się spotykać.

Piosenkarka „Let’s Get Loud” zauważyła, że ​​ponowne połączenie z byłym nie zawsze jest dobrym pomysłem.

„Nie wiem, czy poleciłabym to wszystkim” – powiedziała magazynowi. „Czasami przerastają się nawzajem lub rosną inaczej”.

Lopez wyjaśnił, że ona i Affleck „zgubili się”, a potem „odnaleźli się”.

„Nie kwestionować niczego, co się między nimi wydarzyło, ponieważ wszystkie te rzeczy były również prawdziwe” – wyjaśniła. „Wszystko, czego chcieliśmy, to znaleźć się w miejscu pokoju w naszym życiu, gdzie naprawdę czuliśmy ten rodzaj miłości, którą odczuwasz, gdy jesteś tak młody i zastanawiasz się, czy kiedykolwiek mógłbyś ją mieć ponownie. Czy istniejesz? Czy to prawda? Wszystkie te pytania, które myślę, że każdy ma ”.

A ona kontynuowała: „Przechodzisz przez wszystkie te związki, patrzysz, łączysz się i łączysz z innymi, i myślisz: 'O mój Boże, czy to jest życie?’ Jak karuzela, kolejka górska, przejażdżka karnawałowa? Potem się uspokaja. Ale podróż do niego jest dla wszystkich tajemnicą”.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w 2003 roku.
Affleck i Lopez po raz pierwszy zaręczyli się na początku 2000 roku, ale odwołali sprawę po tym, jak uwaga mediów spowodowała problemy w ich związku.
Obrazy Getty

Lopez, która przed ponownym spotkaniem z Affleckiem odwołała swoje zaręczyny z Alexem Rodriguezem z powodu plotek o zdradzie, również pomyślała o tym, jak pracuje nad sobą, aby wyzdrowieć z nieudanych związków w przeszłości.

READ  Jared Padalecki: Nadprzyrodzona gwiazda zamieszana w wypadek samochodowy

„Muszę sobie wybaczyć rzeczy, które zrobiłam, z których nie jestem dumna, i wybory, których dokonałam, a które działały na niekorzyść mnie” – powiedziała. „Miłość do samego siebie to naprawdę granice. Dowiedz się, z czym czujesz się komfortowo i ustalaj granice i nie bój się konsekwencji.”

Aktorka Hustlers dodała, że ​​najlepszym sposobem na upewnienie się, że wszystko idzie dobrze, jest „zatroszczenie się” o siebie.

„Wiedząc, że dbając o siebie wszystko będzie dobrze, że ludzie będą traktować cię tak, jak chcesz być traktowany, a twoje życie będzie dobre” – powiedziała. Przez długi czas myślałem: „Tak, rób, co chcesz! Poradzę sobie, będę tutaj, bo jestem naprawdę silny i nic mi nie będzie. Stopniowo zanika wraz z poczuciem własnej wartości, szacunkiem do samego siebie i duszą”.

Jennifer Lopez i Ben Affleck na korcie w 2003 roku.
Para, która pojawiła się tutaj w 2003 roku, zaczęła ponownie spotykać się 18 lat po pierwszym rozstaniu.
Obrazy Getty

Lopez Jego umowa małżeńska z Affleckiem w lipcu 2022 r. w Las Vegas i Powrót na swoją farmę w Gruzji w sierpniu. Powiedziała, że ​​mieszanie ich rodziny jest „procesem”.

Piosenkarka dzieli 14-letnich bliźniaków, Maxa i Amy, z byłym mężem Markiem Anthonym, podczas gdy Affleck i była żona Jennifer Garner mają troje dzieci: Violet (16 lat), Seraphina (13 lat) i Samuel (10 lat)

Lopez nazwał Afflecka „niesamowitym rodzicem” i powiedział, że „współpracują ze sobą naprawdę dobrze”, ale ich nastoletnie dzieci wciąż sobie radzą.

Jennifer Lopez i Ben Affleck prezentują swojego osobistego asystenta cyfrowego.
Zaręczyli się po raz drugi w kwietniu.
GC . zdjęcia

„Przejście to proces, do którego należy podchodzić z wielką ostrożnością” – powiedział Lopez. „Mają wiele uczuć. Są nastolatkami. Ale jak dotąd idzie naprawdę dobrze.”

Kontynuowała: „Mam nadzieję, że będę kultywować z naszą rodziną, że jego dzieci mają we mnie nowego sojusznika, a moje dzieci mają w nim nowego sojusznika, kogoś, kto naprawdę je kocha i troszczy się o nich, ale kto może mieć inną perspektywę i pomóc widzę rzeczy, których nie mogę zobaczyć z moimi dziećmi, ponieważ jestem ograniczony emocjonalnie”.

READ  Antonio Banderas ujawnia nazwisko aktora, który przekaże pochodnię, jeśli nastąpi ponowne uruchomienie „Zorro” – Deadline

Lopez i Affleck zaręczyć się Po raz drugi w kwietniu. Duet o pseudonimie „Bennifer” Zacząłem spotykać się w 2002 roku Okazali swoją miłość wieloma palmtopami.

W listopadzie tego samego roku Affleck zaproponował 6,1-karatowy pierścionek z różowym diamentem Harry’ego Winstona, który kosztował 2,5 miliona dolarów.

Ben Affleck i Jennifer Lopez na czerwonym dywanie w lutym.
Wyszła za Bennifera w Las Vegas, a latem ponownie w Georgii.
Obrazy Getty

Ale ogromna uwaga mediów wokół ich zaręczyn spowodowała, że ​​para była zdenerwowana i odłożyli ślub w 2003 r. Do 2004 r. Lopez i Affleck zakończyli sprawy, a ona poślubiła Anthony’ego w czerwcu tego samego roku.

Tymczasem Affleck poślubił Garnera w 2005 roku. Zarówno Affleck, jak i Lopez powitali dzieci ze swoimi małżonkami, zanim sprawy zakończyły się rozwodem.

Lopez następnie przeszedł do Rodrigueza, podczas gdy Affleck umawiał się na krótko z de Armasem. Ale kiedy sprawy się skończyły dla Lopeza i byłego profesjonalisty MLB w 2021 roku, Affleck szybko wpadł w I od tego czasu para jest silna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *