Jimmy Smith odpowiada na oburzenie na komentarze Coreya Gravesa

Jimmy Smith nie jest do końca pewien, dlaczego jeden z jego współpracowników WWE spotyka się z taką krytyką.

Przed odcinkiem 5/16 odcinka Monday Night Raw mistrzynie WWE Women’s Tag Team, Sasha Banks i Naomi, wycofały się z areny z powodu… Zgłoszono problem z ich kreacjami do wyświetlenia.

Podczas odcinków Raw i SmackDown po wyjściu Banksa i Naomi, co doprowadziło do nieokreślonego zawieszenia, komentatorzy Michael Cole i Corey Graves oświadczyli, że Banks i Naomi „rozczarowali miliony” swoim „nieprofesjonalnym” zachowaniem.

Komentarze Cole’a i Gravesa nie pasowały do ​​świata WWE, co doprowadziło do sprzeciwu wobec Graves online, czego partner na antenie Gravesa, Jimmy Smith, nie w pełni rozumiał. Smith postanowił zająć się tą sprawą we własnym kraju Otwieranie klatki z Jimmy Smith Podcast, Mówi, że Graves jest po prostu rzecznikiem na antenie, kiedy pracuje i mówi, co mu się podaje.

Smith zauważył, że „Michael Cole i Corey Graves nie robią takich rzeczy”. „Ludzie wściekają się na nich, jakby cieszyli się darmowymi materiałami, nie są. Są nadawcami, jeśli Vince [McMahon] Powiedział: „Proszę, przeczytaj to”. Miałem zamiar zrobić dokładnie to, co zrobił Michael Cole. Vince mógłby powiedzieć: „Hej, Jimmy, chcę, żebyś to przeczytał”, a ja bym odpowiedział: „Ach, OK! Sasha Banks i Naomi nas zawiodły. Miałem zamiar przeczytać to samo”.

„To dziwne, że moim zdaniem w Monday Night Raw Corey Graves dostaje całe to gówno. Corey Graves nie wymyślił tego oświadczenia, jest nadawcą i został poproszony o przeczytanie i przeczytanie tego. Rozumiem może gniew tłumu, ale niewłaściwą orientację tego oburzenia. Dziwne. Ludzie, którzy denerwują się na mnie lub na Coreya Gravesa, złościcie się na niewłaściwych ludzi. Nie rozumiem. Gravesowi powiedziano, co powiedział i powiedział.

Przed podpisaniem kontraktu z WWE w maju 2021 r. Smith był zawodowym wojownikiem mieszanych sztuk walki, bijąc rekord 5-1, zanim w 2006 r. przeszedł na emeryturę po trzyletniej karierze, aby przyjąć rolę gospodarza Discovery Channel’s Fight Quest. Pozostał tam przez dwa sezony, zanim dostał MMA play-by-play z M-1 Global.

READ  „Late Show” wstrzymuje produkcję, Stephen Colbert wykazuje objawy COVID

Smith został następnie gospodarzem American Ninja Warrior, zanim wrócił do świata MMA i stał się głosem Bellator MMA. 44-latek odszedł z Bellatorem po siedmiu latach pracy w firmie i podpisał kontrakt z UFC, ale po zaledwie roku odejdzie z awansem z Las Vegas i zakończy karierę jako komentator MMA kobiet z w pełni promował Invicta FC przed podpisaniem kontraktu z WWE.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.