John Oliver zdradza, jak od lat poluje na doktora Oza

W niedzielnym wieczornym wydaniu w zeszłym tygodniu dziś wieczoremI John Oliver Pokaz rozpoczął się od rozmowy Ostatnie poparcie byłego prezydenta Donalda Trumpa sprzedawca oleju wężowego dr Mohamed Ozktóry mocno naciskał Hydroksychlorochina jako lek na COVID-19 Podczas pandemii w wyścigu Senatu Pensylwanii.

„Wiesz, kiedy jesteś w telewizji przez 18 lat, to jest jak ankieta. To znaczy, że ludzie są tacy jak ty” – powiedział Trump o Oz.

„Wspaniale. Dawno nie słyszałem tego głosu i szczerze mówiąc, ja Czy to prawda Nie przegapiłeś tego. Oliver wrzasnął: „Pierwszy warkot w tym klipie był jak słyszenie kosiarki, o której wiesz, że zamierza cię molestować seksualnie”. Jego twierdzenie, że bycie w telewizji przez tak długi czas jest jak ankieta pokazująca ludzi takich jak ty, to po prostu nieprawda. Uwierz mi. Jestem w telewizji w tym kraju od 16 lat i nadal jestem otrzymywanie komentarzy na YouTube w stylu: „Chcę wkrótce przestać”, „Dlaczego to nie jest zabawne, Pan Fasola jest taki szalony?”

Oliver zaczął opisywać senacką kampanię doktora Oza jako „brudny program”, w tym ujawniając, że doktor Oz najwyraźniej nie spędzał dużo czasu w Pensylwanii.

Od lat mieszka w New Jersey, a jego media społecznościowe wciąż często pokazują go w jego rezydencji w North Jersey, więc ubiega się o urząd w stanie, w którym nie chce mieszkać – sprytny ruch polityczny znany jako Eric Adams Special, Wystawa Oliver.

Następnie prowadzący późno w nocy gospodarz ujawnił, że program Dr. Oz był kręcony w tym samym studiu i że biura Dr. Oza znajdują się naprzeciwko w zeszłym tygodniu dziś wieczorem, co skłoniło personel Olivera do umieszczenia gigantycznego krokodyla środkowego palca w gabinecie doktora Oza. Jedną z największych wad kampanii Dr. Oza są filmy TikTok, w których sam napełnia swój samochód benzyną, a następnie obwinia Bidena i Demokratów za wysokie ceny.

READ  Niespodziewany program wzbudza zachwyt podczas Gali Met w 2022 r.

„Spójrz, ceny gazu są prawdziwym problemem, ale dr Oz jest wart ponad 100 milionów dolarów, więc trochę dziwnie mu się zachowywać, jakby specjalnie wyczerpywał swój budżet” – powiedział Oliver. „Ale może publikuje te filmy tylko po to, aby umieścić mniej istotne treści na swojej stronie, takie jak, nie wiem, to”.

Następnie dostarczył film, który dr Oz opublikował, jak surfuje we Włoszech, z podpisem „Surfin” autorstwa #Italy, jak „i dostroił się do „Oooh Ahh (My Life Be Like)” Gritsa.

„A prawda jest taka, że ​​tak wygląda jego życie, ponieważ jest tak bogaty, co oznacza, że ​​może robić takie rzeczy” – wyjaśnił Oliver. „Ale to, czego nie zrobił, to stanąć przed dystrybutorami benzyny i udawać, że te liczby wpłynęły na niego osobiście”.

Kontynuował: „Dużo mówiłem o bzdurach Dr Oz Show I zrobiłem to, ponieważ było to bezlitośnie okropne. Ale teraz jasne jest, że nie tylko doceniałem to, jak ciężko pracowali jego pracownicy każdego dnia, aby upewnić się, że nie jest gorzej. Musiał zrezygnować ze swojej platformy, aby kandydować w Senacie, a jeśli którykolwiek z jego pracowników wróci do naszego biura w nadchodzących tygodniach, aby wyczyścić swoje rzeczy, już zostawiliśmy dla niego nową prywatną wiadomość na naszym aligatorze: „Ja przepraszam, wygląda to na głupi koszmar Czy to prawda Robić.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *