Johnny Gomez z Red Sox pokonuje Wielki Szlem Trevor Story

BOSTON – Trevor Storey odniósł ogromne zwycięstwo nad Green Monsterem – i to z rąk byłego gracza Red Sox – po nocy wybijania trzech barier nad legendarną lewą ścianą boiska w Fenway Park, co dało Bostonowi zwycięstwo 7-3 nad Marynarze z Seattle. W piątkową noc.

Historia połączyła się ze wślizgiem na wysokości 1-2 ud Robbiego Raya (4-4), który posłał go do pierwszego rzędu i dał Bostonowi prowadzenie 4-0 w trzecim inningu. Były gracz Red Sox, Johnny Gomez, członek zwycięzcy World Series z Bostonu z 2013 roku, usiadł na szczycie bestii. Przesunął się kilka kroków w prawo i zadał cios Storey’owi w jego ciało, z szerokim uśmiechem strzelając do stojącej obok niego osoby. Z okazji świętowania podniósł też koszulę.

Historia nie wiedziała, że ​​Gomez złapał ją dopiero po meczu.

„Widziałem to jak nagranie i zobaczyłem, że Gomez jest jak szalony” – powiedział Storey. „Myślałem, że to było fajne, człowieku. To jest coś wyjątkowego. Nigdy tego nie zapomnę.”

Pierwotnie, kiedy The Associated Press przeprowadzał z nim wywiad na temat The Monster podczas meczu, Gomez powiedział, że go zatrzyma.

Były gwiazdor Red Sox, Johnny Gomez, świętuje zwycięstwo Wielkiego Szlema dla Trevora Storeya (po prawej) w trzecim meczu wygranej 7-3 Red Soxa z Mariners.
@RedSox/Twitter; AP

– Poproszę Trevora, żeby go podpisał i zabrał do domu – powiedział 41-latek, z piłką leżącą na blacie przed nim.

Ale później porozmawiał ze Story i duet wpadł na pomysł.

– Kazałem mu to dla mnie podpisać – powiedział Storey. „Mój pierwszy duży turniej jako gracza Red Sox, to było coś, co uważałem za wyjątkowe. To był naprawdę niesamowity moment. To sprawiło, że podpisał kontrakt z drugą stroną.”

Historia wiedziała, że ​​Gomez tego chciał, ale zmienił zdanie.

– Myślę, że na początku go zatrzyma – powiedział Storey. „Powiedziałem:„ Myślę, że byłoby fajnie, gdybym go podpisał i zachował, ponieważ był to mój pierwszy. „

READ  Wes Johnson opisuje decyzję o dołączeniu do LSU Tigers jako bardzo trudną, ponieważ Minnesota Twins dostosowują się do wyjątkowego przejścia do sezonu.

Gomez wszedł po meczu i włożył piłkę do szafki Story.

Poza tym, że trzykrotnie zaliczył zwycięstwo Bostonu w otwierającym czwartkową serię czterech meczów, Storey otrzymał cztery uderzenia i prowadził w siedmiu rundach.

„Oczywiście Trevor Storey był bardzo ekscytujący”, powiedział Scott Service, kierownik Mariners. „Jego sezon się zaczął. Niestety stało się to w ciągu ostatnich kilku dni.”

Jackie Bradley Jr dodał trzy uderzenia dla Red Sox, który wygrał po raz siódmy w 10 meczach po serii pięciu przegranych.

Austin Davis (1-1) pocieszył gwiazdę Michaela Wachę dwoma golami w miejscu piątym i dwoma golami w miejscu piątym, gdy udało mu się pokonać JB Crawforda i ostatecznie zajął szóste miejsce w zwycięstwie.

Wydobyty z listy kontuzjowanych 15 dni przed meczem, Wacha oddał dwa i cztery uderzenia w 4 2/3 inningów i przeszedł trzy z trzema uderzeniami. Został odsunięty na bok z bólem w lewym boku.

„Nie spodziewałem się, że zobaczę go na trybunach” – powiedział Wacha o zdobyciu Gomeza. „Widziałem go w ziemiance przed meczem. To tak, jakbyś codziennie chodził na stadion i widział coś, czego nigdy wcześniej nie widziałeś. To był na pewno ten dzień.”

Abraham uderzył Homera w dwóch seriach na korzyść marynarzy, którzy pokonali cztery z pięciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.