Johnny Knoxville pokonuje Samiego Zayn

Uwaga redaktora: Pełne streszczenia Night 1 WrestleMania 38 można znaleźć tutaj.

Po powrocie „Stone Cold” Steve’a Austina, niezwykłym zwycięstwie Bianki Bellaire i pamiętnym zwycięstwie Charlotte Flair na WrestleManii, WrestleMania 38 trwa w niedzielę wieczorem z mnóstwem wielkich meczów.

Roman Reigns i Brock Lesnar zajmą centralne miejsce w głównym turnieju w meczu, aby wyłonić niekwestionowanego mistrza WWE. Zarówno WWE Championship, jak i Universal Championship będą zagrożone w meczu „Winner Take All”, a po miesiącach intensywnego wzmacniania z Paulem Heymanem w jego centrum, obaj w końcu rozegrają swój mecz w niedzielę wieczorem.

Tytuły Tag Team będą na linii, ponieważ mistrzowie Tag Team Raw RK-Bro zamierzają utrzymać je w walce ze Street Profitami i Alpha Academy, podczas gdy Carmella, Queen Zelena Naomi, Sasha Banks, Liv Morgan, Rhea Ripley, Natalya i Shayna Baszler będą z nimi walczyć w fatalnym czteroosobowym meczu o złoto kobiet.

W niedzielę wieczorem pojawi się również wielu wyjątkowych uczestników, z Pat McAfee wychodzącym z kabiny nadawczej, aby zmierzyć się z Austin Theory, Johnny Knoxville, próbującym uzyskać jak najwięcej z Samiego Zayna w meczu „Anything Goes” i zmierzywszy się z Bobbym Lashleyem Omosem w co może być pierwszym dużym sprawdzianem dla najwyższego człowieka w WWE.

Dowiedz się, jak się tu dostaliśmy dzięki przewodnikowi Lapsed Fan i śledź nas, gdy będziemy podsumowywać każdy mecz na bieżąco.


Mecz w toku: TBD


konsekwencje:

krawędź obr. AJ. Style

Po niezwykle brutalnym meczu Edge uwolnił styl latania i przypiął go do zwycięstwa. Nadchodzi pełne podsumowanie.


Women’s Tag Team Championship: Wygrały Naomi i Sasha Banks. Carmella, Queen Zelina (w środku), Liv Morgan, Rhea Ripley, Natalia i Shayna Pazler

Sasha Banks przypięła Carmellę i jej brokatową maskę, aby dać szefowi i Naomi tytuły tag team kobiet. Terminator był wyjątkowy, ponieważ Naomi uniosła Carmellę w górę, gdy Banks zszedł z lin, wykonał salto i wylądował Codebreaker na Carmelli. To już trzeci raz, kiedy banki mają tytuły.

To jest to, co zwykle widzimy w dopasowanych czworobokach. Tak naprawdę nie było linii do końca, ale po drodze było kilka fajnych miejsc. Uwaga: Morgan i Ripley dostarczyli granaty elektryczne z przeciwległych rogów, gdzie pozostałych sześciu rywali znajdowało się na zaciskach łączących.

READ  Kelly Clarkson występuje emocjonalnie na 2022 ACM Awards – SheKnows

Krzyczcie także za makijaż oczu Ripley, który sprawił, że wyglądała, jakby była opętana przez Dormammu z Mrocznego Wymiaru.

Co wtedy: Królowa i Carmella będą miały rewanż o pasy, ale może to być początek owocnej ery dla Naomi i Saszy.


Anything Goes Match – Johnny Knoxville pokonany. Sami Zayn

Jeśli masz zamiar mieć gwiazdę „Jackass Forever” na WrestleManii, lepiej zrób to tak głupio, jak to tylko możliwe. Misja zakończona, gdy Knoxville pokonał Zane’a w meczu, którego absurdy szybko skutkowały obrażeniami w karierze Knoxville’a.

Knoxville, znany również jako „The South Knoxville Strong Guy”, przybył ubrany w czerwono-biały kostium superbohatera z goglami – co od razu wiedzieliśmy, że ma go chronić przed wybuchem gaśnicy, który miał miejsce w pierwszych dwóch minutach meczu.

Był tam znak stopu, kosz na śmieci, nakładki na śmieci, kula, arkusz ciastek, stłuczony stół Exploder Suplex autorstwa Zane’a, trąbka pneumatyczna używana przez Knoxville do zatrzymania ciasta Helova, Chris „Party Boy” Pontius w stringach, Weiman pojawia się z Under the pierścień, zanim ciało uderzy Zane’a, a następnie kopnie prosto w twarz, kula do kręgli została dostarczona do uda Zane’a, a następnie proteza nogi z butem dotarła w to samo miejsce, ogłuszenie elektryczne i gigantyczne uderzenie w rękę, które było, jak Pat McAfee określił to jako „wielkość Weimana”.

Na dobre lub na złe, to był mecz wszystko.

Knoxville wygrał, a zakończenie było jak usunięta scena z „Jackass Forever”. Na początku meczu Zane znalazł stolik pod ringiem z kilkoma tuzinami pułapek na myszy. Stało się to „stołem Czechowa pełnym pułapek na myszy”, jak w jego ostatecznej śmierci. Zane początkowo wspiął się na górną linę, gdzie wcześniej Knoxville przestraszył go pierścieniem postpiro. Knoxville sięgnął z parą szczypiec do grilla w najbardziej wrażliwy obszar Samiego i rzucił go na wspomniany stół z pułapką na myszy.

Z pomocą załogi Jackass, Knoxville przyniósł na ring gigantyczną pułapkę na myszy. Zane, który upadł, wspiął się „tam, gdzie idzie ser”, według McAfee. Knoxville miał mały problem z uwolnieniem pułapki sztuczki, ale w końcu wyciągnął ją przez klatkę piersiową Sammy’ego w poszukiwaniu całkowicie zabawnej szpilki.

READ  SNL żegna się z Kate McKinnon i Petem Davidsonem

Co wtedy: Mam nadzieję, że Knoxville jest mistrzem komediowej dywizji WWE, ale najprawdopodobniej nie. Dla Zayna te komediowe szczyty byłyby trudne do pokonania – co powiesz na coś poważniejszego i bardziej wymagającego, aby odzyskać międzykontynentalny tytuł?


Bobby Lashley pokonany. Omos

Ten mecz był najsłabszą kompilacją ze wszystkich kart na dwie noce i zakończył się w ten sposób, być może w bardziej zagmatwany sposób, niż oczekiwano.

Lashley grał w meczu słabszym, a Omos był lepszym rywalem fizycznym. To znowu byłaby fascynująca historia, gdyby nie fakt, że świadomy biceps stojący naprzeciwko niego, nazywany „Wszechmocnym”, jest tylko osobą słabą fizycznie.

Po kilku minutach marszu, Lashley wyszedł z niedźwiedziego uścisku, by dostarczyć bezbłędnego suplexu na 7-metrowym omosie, potem włócznię i ostatecznie szpilkę.

Co wtedy: Bobby Lashley opuszcza mecz wyglądając na naprawdę silnego i potężnego, co już wiedzieliśmy o Bobbym Lashleyu. Omos nigdy nie wykorzystuje tej straty, co sprawia, że ​​wynik jest jeszcze bardziej intrygujący. Dlaczego nie pozwolić Lashleyowi zdobyć trochę siły, aby utrzymać swoją reputację w nienaruszonym stanie, ale pokonać Omosa, aby nabrać rozpędu? Chyba że jest impet do zbudowania, prawda?


Raw Tag Team Championships: RK-Bro (Matt Riddle & Randy Orton) (c) pok. Uliczne Zyski i Akademia Alpha

Mecz otwarcia drugiego wieczoru przyciągnął publiczność z Dallas do „To super!” Szał wiwatów, jak dziki, spryt, bez liczenia, osiągnął niesamowitą eskalację.

Z Ortonem opuszczonym i czystym z ringu, Montez Ford przygotował się na najwyższe podium. Riddle wrócił z zewnątrz, przeskoczył ściągacz i podał RKO ze szczytu liny na forda, który po kolizji odbił się od ringu. Gdy Riddle upadł po manewrze, Chad Gable z Akademii Alfa wspiął się na liny, aby wykończyć Riddle’a tylko po to, by złapać Ortona w połowie drogi do RKO. Orton Gable udowodnił, że zakończył mecz i utrzymał tytuły z RK-Bro.

To był po prostu zabawny, dziki festiwal między trzema zespołami z wyjątkową harmonią. Riddle i Orton ciągnęli DDT za pomocą zsynchronizowanych lin. Zarobki są hitem wznoszącym się wysoko na Gabel. Ale moim ulubionym punktem „logiki zapaśniczej” w meczu był moment, w którym Dawkins przyszpilił Riddella, a Otis złamał szpilkę, spryskując ciało Dawkinsa. Angelo, mój przyjacielu: Właśnie dodałeś 330 funtów do swojej szpilki! Po prostu zostań tam!

READ  Upada umowa Bena Afflecka i Jennifer Lopez o wartości 55 milionów dolarów w rezydencji Bel-Air

Po meczu The Profits wrócili na ring, aby uczcić czerwone trofeum solo z RK-Bro, zapraszając 21-letniego debiutanta WWE Gable’a Stevesona na ring, aby do nich dołączył. Jednakże …

Co wtedy: Chad Gable wrócił na ring i strącił trofeum z ręki Stevesona. Chad powiedział do „Shoosh!” Steveson współczuł mu. A teraz mamy pierwszy feud między byłymi olimpijczykami. Jeśli chodzi o RK-Bro, po tym tańcu potrójnym mogą skorzystać z nowego biegacza.


Triple H otwiera ofertę

Były Superstar WWE Triple H otworzył show tradycyjną piosenką „Welcome… to WrestleMania!” ryk, ale jego nagłe pojawienie się w noc otwarcia Night 2 było bardziej ekscytujące niż to. Po oddaniu wiwatów entuzjastycznego tłumu – skandowaniu „Dziękuję, rybaku” – człowiek znany jako „The Game” postawił buty na środku ringu, co oznaczało koniec jego kariery na ringu.

Triple H po raz pierwszy ogłosił Stephen A. Smith w pierwszym ujęciu ESPN. 52-latek, który wystąpił 14 razy wcześniej na WrestleManii w ten weekend na NXT Stand & Deliver w sobotę, dołączył do Tommaso Ciampy na scenie po przegranej z Tonym D’Angelo, który ma być ostatnim meczem NXT Ciampy. .


przyjdzie później:

Zwycięzca bierze cały mecz konsolidacyjny: Roman Reigns Mistrz Świata vs Mistrz WWE Brock Lesnar

Teoria Austina kontra Pat McAfee

New Day (King Woods i Kofi Kingston) vs Sheamus i Ridge Holland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.