Juan Soto odrzuca ofertę 440 milionów dolarów; Propozycje handlowe będą przyjmowane przez obywateli: Źródła

Juan Soto jest dostępny.

Gracz All-Star niedawno odrzucił ofertę tubylców z Waszyngtonu, która uczyniłaby go najlepiej opłacanym graczem w historii baseballu, a zespół planuje teraz rozpatrzyć dla niego oferty komercyjne, co jest zjawiskiem sejsmicznym prowadzącym do 2 sierpnia termin ostateczny. .

Źródła podają, że 23-letni Soto odrzucił 15-letnią ofertę o wartości 440 milionów dolarów. Propozycja, trzecia dla graczy w ostatnich miesiącach, nie uwzględniała żadnych odroczonych środków, co stanowi odejście od zwykłej praktyki zespołu. Dwie największe gwarancje w historii klubu, 245 milionów dolarów dla praworęcznego Stephena Strasbourga i 210 milionów dolarów dla praworęcznego Maxa Scherzera, wiązały się ze znacznymi opóźnieniami, obniżającymi obecną wartość umów.

The Wykraczanie poza pogląd obywateli W sumie w dolarach przez 12 lat Mike Trout miał kontrakt z Aniołami na 426,5 miliona dolarów w marcu 2019 roku. Soto zarobił średnią pensję 29,33 miliona dolarów, dwudziestą najwyższą w historii baseballu, a umowa obejmowała jego życie od 24 do 38 sezonów , skutecznie czyniąc go obywatelem do końca swojej kariery.

Agent Soto, Scott Borras, generalnie woli swoich klientów, aby ustalali swoje wartości na rynku. Soto jest na dobrej drodze do zostania wolnym agentem, który rozpoczyna swój sezon w wieku 26 lat, prawdopodobnie szukając transakcji o wartości ponad 500 milionów dolarów. Borasa nie udało się uzyskać komentarza.

1 czerwca 106,7 dyrektor generalny Citizens Mike Rizzo powiedział The Fan, stacji radiowej w Waszyngtonie, że Zespół nie handluje Soto przed upływem terminu. Zamiast tego, powiedział Rizzo, zespół chciał, aby Soto było centralnym punktem swojego planu przebudowy.

– Nie handlujemy Juanem Soto – powiedział Rizzo. „Daliśmy to jasno do zrozumienia jego agentowi (Borasowi) i graczowi… Mamy zamiar zbudować ten zespół wokół Juana Soto”.

Źródła podają, że odrzucenie przez Soto 440 milionów dolarów zmieniło równanie, pozostawiając klubowym urzędnikom przekonanie, że jeśli nie będą mogli podpisać go za te pieniądze, to nigdy nie zrobią tego. Obywatele traktują swoje badanie handlu Soto jako należytą staranność. Jest pod kontrolą klubu do końca tego sezonu, a potem jeszcze przez dwa. Zespół nie musi od razu go wymieniać, jeśli nie otrzyma wymaganej oferty.

READ  Konzo Martin, trener koszykówki z Missouri | Wiadomości sportowe Mizu

Soto, który osiągnął .247 z 19 niszczycielami i 895 OPS, działa znacznie poniżej swoich zwykłych poziomów, ale w lipcu zrobiło się gorąco.

Każda drużyna, która ją zdobędzie, zdominuje ją przez trzy wyścigi sztandarowe. Ta liczba spadnie do dwóch po upływie terminu, zmniejszając jego przyszłą wartość handlową. Soto, który zarabia 17,1 miliona dolarów, prawdopodobnie otrzyma również znaczne podwyżki w ciągu ostatnich dwóch lat arbitrażu płacowego.

Zbliżająca się sprzedaż Nationals, należących do rodziny Lerner od 2006 roku, to kolejny czynnik w podejściu zespołu do Soto. Ponieważ Lernowie rozważali sprzedaż zespołu, chcieli, aby ich pozycja w Soto była jasna dla potencjalnych nabywców. Soto jest atutem, ale nie wtedy, gdy jego kontrakt jest tak duży, że obywatelom trudno jest budować wokół niego.

Obywatele (32-60) mają najgorszy wynik w kierunkach. Obrót Soto będzie sposobem na uzupełnienie wyeksploatowanego systemu gospodarstw, które sportowiecKeith Low Ranga 27 z 30 Przywileje ligi głównej.

(Zdjęcie: Jonathan Newton / Washington Post za pośrednictwem Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.