Justin Herbert, gracze Chargers wspierają Brandona Staleya pomimo ich epickiej porażki w grze

W następstwie sobotniego epickiego upadku z prowadzenia 27-0 w Jacksonville, zawodnicy Los Angeles Chargers bronili głównego trenera Brandona Staleya, którego przyszłość znalazła się pod ostrzałem po… 31-30 strata dla jaguara.

„Każdy będzie miał szczęście, mając trenera takiego jak Staley. Był świetnym liderem i jest szanowany przez wszystkich w naszym zespole” Justyna Herberta Powiedział, Za pośrednictwem Associated Press. „To jest prawdziwe, jest takie samo i to ta sama osoba przez ostatnie dwa lata”.

Ławka Staleya wyglądała na zimną po tym, jak Chargers wystąpili po raz pierwszy po sezonie od 2018 roku. Trener miał jednak do czynienia z przestarzałym meczem w 18. tygodniu – w którym gwiazda odbierająca Mike’a Williamsa mam Rana — I Fatalna moda Kiedy Los Angeles przegrało z Jacksonville, ponownie wywołało to wezwania do jego pracy.

Jak na mężczyznę, liderzy Chargers stanęli za trenerem w niedzielę podczas przygotowań do sezonu. linia obrony Joey Bosaktóry w sobotę został wezwany do wykonania dwóch decydujących, niesportowych kopnięć, zauważył, że ten sezon był drugim, w którym Staley prowadził klub.

„Naprawdę ufam tym trenerom”, powiedział Bosa. „To nowy trener w lidze. Oczekiwanie, że od razu będzie wiedział wszystko, jest trochę głupie”. „Myślę, że musimy dalej budować. To nie dzieje się z dnia na dzień”.

Staley dzieli tylko sześć sezonów od zostania koordynatorem obrony na Uniwersytecie Jamesa Madisona, zanim przejdzie do zawodowców. Po trzech sezonach jako trener linebackers NFL, Staley spędził jeden sezon jako koordynator defensywy Rams, zanim dostał najlepszą pracę w Chargers.

Mdły charakter kariery Staleya w NFL może działać na jego korzyść, a właściciel Chargers, Dean Spanos, zdecydował się pozostać na kursie po zwycięskich sezonach jeden po drugim.

Pierwsza połowa pokazała potencjał, ale druga połowa to wypalenie Dwie strony medalu. Los Angeles było katastrofą. Przestępczość nie może dalej prowadzić. Obrona osłabła, pozwalając Jags zdobyć bramkę w każdym z ostatnich pięciu posiadań. A Staley zamarł w miejscu.

To był najbardziej ekscytujący moment w historii Chargers.

„Wygląda na to, że kiedy wszystko idzie dobrze i zdarza się jedna zła gra, masz zbiorowe poczucie, jak:„ O mój Boże, co się dzieje? „Myślę, że trochę utkwiło mi to w głowie, ponieważ zdarzyło się to milion razy” – powiedział Bosa.

Jeśli Staley przeżyje, będzie to musiało wiązać się ze zmianami w jego sztabie. Wycofanie się z tej samej ekipy, która trenowała w sobotnim historycznym krachu byłoby szaleństwem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *