Justin Verlander wygwizdał, gdy Mets upadli w swoim pierwszym występie na Citi Field

Johna LeeESPN16 maja 2023 r., 23:39 czasu wschodniego4 minuty na przeczytanie

Isaac Paredes zabiera dwa jardy Justina Verlandera, by zepsuć swój pierwszy home run

Isaac Paredes dwukrotnie wchodzi na podwórko od Justina Verlandera, aby zepsuć swój debiut w Citi Field i doprowadzić do 6-0 Rays.

Nowy Jork – kiedy to był plik The Mets podpisali kontrakt z Justinem Verlanderem i spodziewali się, że rozgrywający, zdobywca nagrody Cy Young Award, sprawi radość fanom na Citi Field.

Ale jego pierwsze wrażenie we wtorek zostało wygwizdane.

Verlander walczył w swoim debiucie w Queen, jego trzecim występie od czasu powrotu do zdrowia po poważnym nadwyrężeniu mięśni, które opóźniło jego start w sezonie. Pozwolił na sześć runów po ośmiu trafieniach, w tym dwa home runy, trzy strikeouty i dwa spacery w ciągu pięciu inningów, gdy Mets przegrali 8-5 z Tampa Bay Rays. Nowy Jork ma teraz 20-23, najgorszą w sezonie trójkę poniżej 500, podczas gdy Tampa Bay poprawia się do 32-11.

„Rozumiem, że fani są sfrustrowani; my też jesteśmy sfrustrowani” – powiedział Verlander. „Oczekujemy, że będziemy lepsi. Oczekuję, że będę lepszy. Myślę, że cała ta organizacja oczekuje, że będzie lepiej, i jest tylko jedna rzecz, którą musisz zrobić, a to jest spuścić głowę, ciężko pracować i znaleźć wyjście z tego kryzys.”

Menedżer Mets, Buck Showalter, powiedział, że buczenie fanów jest zgodne z obecną atmosferą klubu Mets.

„Ludzie przyjeżdżają tutaj i chcą zobaczyć, jak Mets wygrywają, chcą zobaczyć, jak wykonujemy dobrą robotę, i są tak samo sfrustrowani jak my” – powiedział Showalter. „Rozumiem to, ale kontrolujemy to każdej nocy. Chcą, żebyśmy dobrze sobie radzili. Kontrolujemy to. Graj lepiej, a tak się nie stanie. To część gry tutaj, kiedy robisz coś, co jest bardzo ważne dla ludzi”.

Po ostrym występie podczas pierwszych dwóch rund z Mets, Verlander wyglądał na roztrzęsionego we wtorek.

Praworęczny pozwolił dwóm bazowym biegaczom w pierwszej i drugiej rundzie, ale wyszedł bez szwanku. The Rays ponownie wywarli presję w trzeciej minucie uderzeniem pierwszobazowego Harolda Ramireza, po którym nastąpił spacer Wanderer Franco shortstop. Po uderzeniu Brandona Lowe’a i wyjściu Randy’ego Arzareny, Verlander pozwolił na swój pierwszy bieg do domu tego wieczoru, uderzając piłkę do trzeciego bazowego Rays, Isaaca Paredesa, który natychmiast umieścił boisko na lewej ławce polowej, dając wynik 3: 0.

Problemy nawarstwiły się w czwartej kwarcie, kiedy Verlander pozwolił na podwójne prowadzenie Christianowi Bethancourtowi, co doprowadziło do dwubramkowego prowadzenia Ramireza, co dało wynik 4:0.

Paredes doprowadził Verlandera z powrotem na piątym miejscu, kiedy uderzył parę puntów, aby przejść z prędkością 94 mil na godzinę w szybkiej piłce, którą gracz Rays ponownie uderzył w lewe ławki polowe.

To był najgorszy start Verlandera w sezonie po tym, jak pozwolił na dwa biegi w pięciu inningach w swoim debiucie w sezonie 4 maja przeciwko Detroit Tigers i tylko jeden bieg w siedmiu inningach w środę przeciwko Cincinnati Reds. W swoich trzech startach w tym sezonie Verlander ma 4,76 ERA, co pozwala na dziewięć biegów w 17 rundach.

Verlander nie przebierał w słowach, jak się czuł po swoim wtorkowym starcie.

Powiedział: „Podoba mi się”. „Niewiele pozytywów do zabrania. Myślę, że jedynym pozytywem jest to, że wiem, że mam trochę pracy. Zacząłem już przeglądać kilka filmów, które próbuję znaleźć – myślę, że coś jest z moim mechanikiem Muszę to naprawić i to szybko”.

Co więcej, w szóstej rundzie nowa tablica wyników Citi Field nie działała prawidłowo, wyświetlając ogromne logo Rays na całym ekranie, co doprowadziło do przekręcenia noża pewnego wieczoru, gdy Mets nie znaleźli zbyt wiele optymizmu.

Podczas gdy Nowy Jork zdobył pojedynczego strzelca od trzeciego bazowego Bretta Batty’ego, strzał z dwóch przejazdów od pierwszobazowego Pete’a Alonso i homera z dwóch przejazdów od Eduardo Escobara, Mets wciąż nie byli w stanie.

Verlander powiedział, że był zaskoczony prowadzeniem Mets z trzema meczami poniżej 500 w połowie maja, zajmując czwarte miejsce w National League East, wyprzedzając jedynie Washington Nationals.

„Są zespoły, które klikają we właściwym czasie, znajdują swoje mojo i odchodzą” – powiedział Verlander. „Myślę, że przekroczyliśmy punkt oczekiwania, aż to się stanie i myślę, że musimy to zrobić”.

READ  Bliźniacy umieszczają Carlosa Correę na Covid IL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *