Kaleidoscope: subskrybenci Netflix stają przed dylematem podczas oglądania „ekscytującego i mylącego” serialu o napadach

Abonenci Netflixa mają dylemat podczas oglądania nowej wersji, kalejdoskop.

kalejdoskop Uderza w Netflix w niedzielę (1 stycznia) z niezwykłym założeniem, które wzbudziło zdziwienie i pytania wielu widzów.

Dramat kryminalny – Wykonane przez Mężczyźni z zapałkami Autor Eric Garcia – Ustaw ponad 25 lat. Podąża za grupą mistrzów złodziei, na czele której stoi… Szkoda występuje Giancarlo Esposito, którzy wspólnie przeprowadzają skomplikowany napad.

Jednak to, co naprawdę zaintrygowało widzów, to fakt, że serial został zaprojektowany tak, aby widzowie mogli obejrzeć siedem z ośmiu dostępnych odcinków w dowolnej kolejności.

Oznacza to, że każdy odcinek, zatytułowany w innym kolorze, z wyjątkiem finału, który nosi tytuł „Biały”, można oglądać w dowolnej kolejności, a narracja nadal będzie miała sens.

Zestaw użytkowników Netflix kalejdoskop Epizody są w różnych sekwencjach, z wyjątkiem pierwszego i ostatniego odcinka.

Netflix stwierdza: „Kolejność, w jakiej [viewers] Oglądanie odcinków wpłynie na ich spojrzenie na historię, postacie oraz pytania i odpowiedzi leżące u podstaw napadu”.

Jednak ludzie mogą oglądać odcinki w dowolnej kolejności, aby stworzyć wyjątkowe wrażenia wizualne.

(David Scott Holloway/Netflix)

Biorąc pod uwagę fakt, że istnieje 5040 możliwych kombinacji do wypróbowania kalejdoskop – a ci, którzy zdecydują się wrzucić finał do miksu, mają do czynienia z zadziwiającymi 40 320 sposobami – widzowie są zakłopotani najlepszą możliwą aranżacją.

Jaka jest najlepsza kolejność oglądania? kalejdoskop? – pytał widz na Twitterze.

Inny dodał: „Najlepszy kolor na początek kalejdoskop Od?”

„Dobrze, w jakiej kolejności oglądasz kalejdoskop? napisała osoba trzecia.

Inni widzowie doradzili, która sekwencja zapewnia najlepsze wrażenia, a jedna osoba napisała: „Obejrzyj: czerwony – żółty – pomarańczowy – zielony – fioletowy – niebieski – biały – różowy”.

Inny zaproponował inny układ, sugerując: „czerwony, fioletowy, pomarańczowy, zielony, żółty, niebieski, różowy, biały”.

Oprócz Esposito, obsada obejmuje Paz Vega, Rufus Sewell, Tati Gabriel, Rosalynn Elpay, Jordan Mendoza, Jai Courtney, Nyesha Noor i Sojung Soon.

kalejdoskop Już do obejrzenia w serwisie Netflix.

READ  Ujawniono Warner Bros. Odkrycie o Maxie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *