Kalifornia kontra Notre Dame – podsumowanie meczu – 17 września 2022 r.

South Bend, Indie — Prawdziwa sosna W swoim pierwszym starcie w karierze miał dwa przyłożenia i minął 150 jardów, a Notre Dame pokonał kilka błędów, by w sobotę pokonać Kalifornię 24-17 i dać irlandzkiemu trenerowi Marcusowi Freemanowi swoje pierwsze zwycięstwo.

Irlandczycy (1-2) pobili Cal (2-1) 10-0 w czwartej kwarcie, unikając zostania dopiero trzecim zespołem Notre Dame, który rozpoczął sezon 0-3. Irlandczycy (1-2), którzy rozpoczęli sezon z piątego miejsca, mieli trzy przewagi, tym razem upewniając się, że nie przegrają w drugiej połowie.

– Mam sposób na zakończenie – powiedział Freeman. „Jestem z nich dumny. Wiesz, wygrywanie meczów piłkarskich jest trudne. Jest trudne. Widziałeś to w pierwszych trzech meczach. Ciężkie”.

Dopiero w ostatniej grze wszystko się skończyło, ponieważ urzędnicy obalili dwa zagrania, które wyglądały na decydujące dla Irlandczyków straty. Czwarty i 13 z Notre Dame 35, Cals Jacka Plummera Rzucił piłkę w strefę punktową. Piłka odbiła się od kilku graczy i odbierającego Bears Jeremiasz Łowca Prawie go pociągnął, ale piłka wylądowała na trawie.

To znajome uczucie dla Niedźwiedzi, które w zeszłym sezonie poniosły pięć strat o siedem lub mniej punktów.

– To bolesna sprawa. Mieliśmy szansę wygrać. Zbyt wiele błędów. Jeszcze jedna lub dwie gry – powiedział trener Cali Justin Wilcox.

Notre Dame tailback Chris Tyree Powiedział, że trudno to zobaczyć.

„Zrobili mi tam atak serca, człowieku” – powiedział. „To bardzo ekscytująca piłka do oglądania, zwłaszcza gdy schodzi do siatki. To będzie moment, którego nigdy nie zapomnimy.

Gracz defensywny Jakub Lacyktóry zakończył z pięcioma wślizgami i dwoma workami, powiedział, że irlandzka obrona skupiła się na zakończeniu w czwartej kwarcie.

To wszystko, nad czym pracujemy. To jeden z kluczy do naszego zwycięstwa w czwartym kwartale. Rozmawiamy o tym co tydzień. Przegraliśmy kilka razy, ale teraz jesteśmy na dobrej drodze.

READ  Jamaal Murray trafił w sygnalizator i objął prowadzenie 20-punktowym powrotem, a Lakers pokonali Nuggets 101-99.

Irlandczyk objął prowadzenie 24-17, pozostawiając 9:16 po podaniu Pine’a na 6 jardów. Michael Mayer, drugi połów dnia Mayera. Przyłożenie zostało ustalone, gdy Pine rzucił krótkie podanie do tailbacka Audrey Esttime i rzucił się sprintem, aby zyskać 36 jardów, zanim potknął się na linii 6 jardów.

Niedźwiedzie pojechały do ​​Notre Dame 22 w połowie czwartej kwarty, ale nie mogły się zbliżyć. Plummer rzucił trzy proste niedopełnienia i został zwolniony Izajasz Foskey za stratę 10 jardów, gdy pozostało 6:30.

Cal odzyskał piłkę z własnej linii 7 jardów, ale na trzecim i dziesiątym Jack Plummer został zwolniony za stratę 5 jardów. To było tak, jakby obrońca Notre Dame odłożył grę Clarence Lewis Odebrał przepustkę od Plummera, ale J.T. Niedźwiedzie miały jeszcze jedną szansę, gdy Bertrand został wezwany do zdobycia bramki.

Sosna, grając Tyler Buchner W zeszłym tygodniu doznał kontuzji barku kończącej sezon, podanie 17 z 23. Oprócz przepustki do Meyera, Pine rzucił 21-jardową przepustkę TD do Tyree. Tyree, który miał tylko 12 dotknięć w pierwszych dwóch meczach, rzucił się na 64 jardy na 17 rzutach i miał pięć chwytów na 44 jardy. Esttime przebiegł 1 jard i rzucił się na 76 jardów na 18 noszeniach

Plummer był 16 z 37 podań na 184 jardy, w tym 18-jardowe podanie TD. J. Michael Sturdivant. Jaden Ott Przetrzymywany przez 33 jardy na 13 niesie.

Pine na początku trochę się zmagała. Jego pierwsze podanie do Tyree było krótkie i obalił kilka odbiorników i kilka odbiorników. Pstryknięcie maski uderzyło Pine’a, ale wyzdrowiał i oddał go Esttime’owi, aby zyskać 7 jardów. W innym zagraniu dał sygnał plecom, aby się poruszyli, gdy piłka zostanie snap.

Freeman powiedział, że poświęca trochę czasu na delektowanie się zwycięstwem.

READ  Przywódcy arabsko-amerykańscy wzywają stan Michigan do głosowania na „niezdecydowany”, aby wysłać Bidenowi wiadomość na temat polityki Izraela

„Jeśli nie poświęcisz minuty na cieszenie się tymi rzeczami, pożałujesz tego”, powiedziała, dodając: „Przypominam sobie, by cieszyć się sukcesem”.

Idąc po zwycięstwo

Plummer powiedział, że Niedźwiedzie postrzeliłyby dwa punkty i zwycięstwo, gdyby złapały ostatnie podanie.

„Jeśli zdobędziemy tam bramkę, zdobędziemy dwa przejazdy i spróbujemy się stamtąd wydostać” – powiedział.

Arena bez miłości

Irlandzcy kibice dwukrotnie wygwizdali Notre Dame, gdy w drugiej kwarcie pojawiły się faule. „Kalifornia!” Głośny wiwat! Drugi tydzień z rzędu publiczność głośno wiwatowała.

Na wynos

Cal: Plummer, transfer z Purdue, który stracił pracę startera w Boilermakers w zeszłym sezonie po przegranej 27-13 z Notre Dame, pokazał Niedźwiedziom, że może robić duże gry, ale nie wystarczy, by zdenerwować.

Notre Dame: Irlandczycy muszą ograniczyć błędy, jeśli chcą być pretendentami. odbiorca Braden Lenzi Falstart na trzecim i 1 doprowadził do wyrzucenia Pine’a w następnej grze. Idealny sprzęt Blake Fisher Falstart został ogłoszony na trzeciej i trzeciej. Pod koniec drugiej kwarty, gdy Irlandczycy weszli do ćwiartki, liniowcy Jared Patterson I Zeke Correll Fałszywe starty zostały wywołane przez powtarzające się zagrania, aby zatrzymać napęd.