Kansas City Royals pokonało Shohei Ohtani z 2 HR i 8 RBI, aby pokonać Los Angeles Angels

Anaheim, Kalifornia – Shuhei Ohtani Uderzył w dwie załogi trzysuwowe, w tym dramatyczny silnik sprzęgowy na dole dziewiątego suwu. W swojej karierze prowadził osiem biegów, z których większość to urodzony w Japonii zawodnik w historii Major League.

I jakoś nie wystarczyło, aby Los Angeles Angels pokonali Kansas City Royals.

Czekaj Merryfield Poprowadził 11. inning z podwójnym RBI, a Royals pokonali historyczny występ Ohtaniego w zwycięstwie 12-11 we wtorek wieczorem.

Ohtani zmiażdżył Homera 423 stopy przy szóstym strzale i 438 stóp przy dziewiątym, co dało mu największy mecz RBI w jego pięcioletniej karierze. Gracz Roku MLS ustanowił następnie rekord w pojedynczej grze dla RBI przez urodzonego w Japonii gracza z ofiarą w jedenastej rundzie.

Chociaż nigdy nie narzekał publicznie, Ohtani byłby w pełni usprawiedliwiony w swojej frustracji z powodu kiepskiego występu kolegów z drużyny LA za jego niedawnymi mistrzostwami. Ale arystokraci wiedzieli, że sami wygrali kilka świetnych strajków, w tym historyczne gry obu Carlos Santana w górę Bobby Witt Jr..

„To jedna z najzabawniejszych gier, w jakich kiedykolwiek brałem udział” – powiedział Witt, który swoją pierwszą grę wieloosobową miał prowadząc cztery profesjonalne rundy. „Tylko od góry do dołu, było dużo energii. To była eksplozja. … za każdym razem lub [Mike]Pstrąg podchodzi na talerz i tam trochę wstrzymujesz oddech. Fajnie jest patrzeć, jak grają i mam nadzieję, że nie wyrządzą tak wielu szkód, jak wyrządzili nam (dziś wieczorem)”.

Ósme RBI Otaniego nie wystarczyło, ponieważ Merrifield i Kyle Isble Oboje pojechali Jose Quejada (0-2) wcześniej w xi.

Daniel Mengden Pstrąg z dwoma aniołami uderza w bazę, zanim Ohtani wychodzi i przechodzi na emeryturę Jared Walsh W końcu wyskakujące okienko gry. Mengden osiągnął swój pierwszy rzut obronny w tym sezonie i drugi w karierze, ponieważ Kansas City utrzymało swoje piąte zwycięstwo w sześciu meczach, mimo że awansowało o pięć meczów na szóstym prowadzeniu i trzy rundy na dziewiątym miejscu.

READ  White Sox wyznaczył Dallas Kuchel na spotkanie

„Tylko energia i walka, sposób, w jaki uderzaliśmy” – powiedział menedżer z Kansas City, Mike Matheny. „Bieliśmy jedną, a oni ciągle wracali. To właśnie lubię widzieć… Widzisz taką grę i to gra, która zaczyna się powtarzać”.

Santana miała cztery trafienia i prowadziła na najwyższym poziomie sezonu przez pięć przejazdów z Royals, którzy pokonali załogę Angels pomimo przegranej Salvador Perez Za kontuzję kciuka w trzeciej rundzie. Kansas City awansowało 6-1 w połowie szóstego miejsca, zanim wreszcie zaczęły się Star Angels.

W połączeniu z wyższością Otaniego Walsh podwoił się, potroił i wylądował podczas dwóch rund na korzyść Aniołów. Drugi cykl nie powiódł się w 11 dni.

„To boli” – powiedział Phil Nevin, tymczasowy menedżer Angela. „Ten pokój boli właśnie tam. Kilka razy czujesz się na wyciągnięcie ręki i naprawdę ciężko pracowałeś, aby do niego wrócić. Nigdy nie zajmujemy czołowego miejsca, ale jest wiele wspaniałych pokazów. Udało nam się ładnie wymachuj kijem w ciasnych przestrzeniach”.

Otani skrócił deficyt Aniołów do 6-4, gdy Homer pojechał z numerem 14 na prawo od centrum. Royals zaczynają się Jonathan Hesley Uderza czterosuwem w szóstym, zanim strzał Ohtaniego go przegania.

Kansas City następnie awansowało 10-7, aby znaleźć się na dole dziewiątego miejsca po ostatniej piosence RBI o Santanie i Homerze Wait, ale Tyler Wade On i Trout weszli, zanim Otani odwiózł ich do domu z niewątpliwym podmuchem w prawo.

Dylan Coleman (2-1) Dwóch biegaczy aniołów zostaje skrępowanych dziesiątego.

Santana rozpoczął swoją grę z potworami od dwóch rund RBI i Homera, zanim dodał single RBI w szóstej i ósmej rundzie. Witt zaliczył w pierwszym inningu, RBI dodał dublet ze ściany w siódmym inningu i wyrzucił Homera dwa inningi w dziewiątym.

różnica

Walsh otrzymał trzy dodatkowe podstawowe trafienia w czterech rundach w środkowej fazie gry, ale nie mógł uzyskać dwóch dodatkowych kopnięć. Zakończył nieśmiało jeden mecz w swoim pierwszym cyklu kariery 11 czerwca przeciwko Mets.

READ  Chelsea – Palmeiras: Finał Klubowych Mistrzostw Świata – na żywo! | piłka nożna

Historyczne hity

Japońscy piłkarze prowadzili wcześniej siedem meczów w głównym meczu ligowym. Tadahito Iguchi zrobił to dla White Sox w 2006 roku, a Hideki Matsui nagrodził go Yankees w 2009 roku.

Nevin Mleki

Nevin został wyrzucony z boiska podczas zmiany kortu w siódmym meczu po hałaśliwej kłótni z personelem sędziego. Nevin był wkurzony przelotnym, dyskusyjnym wezwaniem do wybawcy Halosa Andrzej Wantz wcześniej w grze.

pokój powozowy

Royals: Perez doznał kontuzji kciuka podczas zamachu, ale pozostał w grze i zakończył swoje trafienia. Łapacz powiedział, że w środę będzie miał rezonans magnetyczny lewego kciuka i nie byłby zaskoczony, gdyby opuścił kilka dni. „Mam nadzieję, że to nie jest zła rzecz”, powiedział Perez. „Muszę tylko poczekać.”

Następna

Wydaje się, że Ohtani (5-4, 3.28 ERA) połączył trzy zwycięstwa z rzędu w ostatniej serii przeciwko Kansas City Daniela Lyncha (3-6, 5.19). Jedyny wcześniejszy publiczny debiut Otani był przeciwko Kansas City w sezonie juniorów 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.